»Tag:Paderborn

Paderborn

BUNDES LIGA: Ovo se ne viđa svaki dan, pao gol sa 80 metara (VIDEO)

| 21. sep 2014. 10:01|0 komentara

Tokom jučerašnjeg dana senzacija iz Bundeslige pod imenom Paderborn nastavila je svoju dominaciju na nemačkim terenima. Kao što je poznato, Paderborn je rezultatom 2:0 pobedio Hanover. Međutim, nije sve bilo lako kao što rezultat govori, a domaći navijači morali su mnogo da strepe u finišu meča, kada su gosti iz Hanovera krenuli na sve ili

21. sep 2014. 10:01

SA GOLA NA GOL: Fudbaler Paderborna precizan sa 80 metara (VIDEO)

| 20. sep 2014. 23:37|0 komentara

Igrali su se poslednji momenti duela Paderborna i Hanovera kada je golman gostiju došao u kazneni prostor domaće ekipe kako bi pomogao svojim saigračima da dođu makar do remija, ali je umesto toga primio gol sa oko 80 metara pošto je Štokelkamp prihvatio odbitak i iz prve je loptu poslao ka praznoj mreži. Fudbaler Paderborna

20. sep 2014. 23:37

Dva remija kompletirala prvo kolo Bundes lige (VIDEO)

| 24. avg 2014. 19:59|0 komentara

Novajlija u Bundesligi Paderborn je danas odigrao prvu utakmicu u prvenstvu i malo je nedostajalo da osvoje sva tri boda. Da tako ipak ne bude pobrionuo se Ko Pen u 94. minutu, izjednačio je sa bele tačke. Za goste je debitovao i srpski fudbaler Filip Đuričić, a u igri je proveo 83. minuta. Majnc je poveo u

24. avg 2014. 19:59

Igrač Pederborna ‘pogodio pauka’ sa 30 metara (VIDEO)

| 17. mar 2014. 14:33|0 komentara

Fudbaler Paderborna Marvin Bakalorz u je na meču druge Bundeslige protiv Dinama iz Drezdena postigao jedan od najlepših golova viđenih na evropskim terenima proteklog vikenda. Bakalorz je ovim pogotkom postignutim sa preko 30 metara doveo svoj tim u početno ođsto od 1:0 odnosno pomogao je da Paderborn trijumfuje na kraju sa 2:1 i tako osvoji

17. mar 2014. 14:33