»Tag:Olivera Moldovan

Olivera Moldovan

KRAJ VISINSKIH PRIPREMA: Kajakaši u Belmekenu radili odlično, Grčka sledeća destinacija

| 31. jan 2015. 18:22|0 komentara

Deo kandidata za kajakašku reprezentaciju Srbije bazični deo priprema odrađuje u bugarskom trenažnom centru „Belmeken“. Predvođeni trenerom Draganom Plavšićem, na pripremama u Belmekenu nalazi se devetoro takmičara: Olivera i Nikolina Moldovan, Vladimir Torubarov, Simo Boltić, Marko Tomićević, Dejan Terzić, Kristijan Palfi, Ervin Holpert i Kristina Bedeč.

31. jan 2015. 18:22

Sestre Moldovan za HotSport: Bakljada na dočeku (VIDEO) (FOTO)

| 15. avg 2014. 13:43|0 komentara

Da li ste nekada čuli da su kajakaši dočekani bakljadom? Niste, ali za sve postoji prvi put, a doček iznenađenja u kafani  “Bolje vas našli” sestrama Moldovan, Oliveri i Nikolini priredila je najmlađa sestra Branka sa društvom. Ona se uvek pobrine da sestre sa velikih takmičenja, okićene medaljama, dočeka sa nekim lepim iznenađnjem, cvećem, majicama

15. avg 2014. 13:43

Sestre Moldovan srebrne u Moskvi!

| 10. avg 2014. 10:46|0 komentara

Srpske kajakašice Nikolina i Olivera Moldovan osvojile su srebrnu medalju na 500 metara u discipline K2 na Svetskom prvenstvu u Moskvi.   FOTO: kajakss.org.rs One su ostvarile rezultat od jednog minuta, 40 sekundi i 48 stotinki. Prvo mesto pripalo je Mađaricama Gabrijeli Sabo i Tamari Čipeš u vremenu 01:39.935, dok su bronzu osvojile Poljakinje

10. avg 2014. 10:46

Moldovanove bronzane na EP!

| 13. jula 2014. 18:33|0 komentara

Reprezentativke Srbije u K-2 500, sestre Olivera i Nikolina Moldovan osvojile su bronzanu medalju na prvenstvu Evrope u Nemačkoj. Olivera i Nilolina Moldovan su sjajno startovale i posle 250 metara izbile na prvo mesto. Međutim, pošto im je to bila druga trka za sat vremena, stigao ih je umor, pa su u sjajnoj završnici osvojile bronzu.

13. jula 2014. 18:33

Srebro za sestre Moldovan na Svetskom kupu u Milanu

| 4. maja 2014. 12:59|0 komentara

Srpske kajakašice Nikolina i Olivera Moldovan osvojile su srebrnu medalju na Svetskom kupu u Milanu u disciplini K2 na 200 metara. Srpske reprezentativke završile su trku sa vremenom 39,073 što je za 224 hiljadita dela sekunde bilo slabije vreme od prvoplasiranih Nemica Koni Vasmut i Tini Dice (38,849) i 148 hiljaditih brže od trećeplsiranih Mađarica

4. maja 2014. 12:59