»Tag:ok radnički kragujevac

ok radnički kragujevac

Zvezda lako izašla na kraj sa Kragujevčanima i plasirala se u finale

| 28. mar 2014. 22:14|0 komentara

Odbojkaši Crvene zvezde su i u trećem meču polufinalne serije, igranom u sportskoj hali 'Jezero' u Kragujevcu, savladali ekipu Radničkog sa 3:1 u setovima (24:26, 25:23, 25:23, 25:23). Crveno-beli su tako osigurali priliku da brane titulu osvojenu prošle sezone. Za razliku od prva dva susreta igrana u Beogradu, Radnički je pred svojim navijačima pružio mnogo

28. mar 2014. 22:14

Partizan i Vojvodina prošli u polufinale, u Kragujevcu majstorica

| 14. mar 2014. 22:16|0 komentara

Odbojkaši Partizana i novosadske Vojvodine plasirali su se u polufinale plej-ofa šampionata Srbije, dok će majstorica morati da odluči pobednika duela Ribnica - Radnički Kragujevac. Partizan je, u Kladovu, sa 3:1 u setovima (25:16, 22:25, 25:20, 25:19) sasvim zasluženo savladao ekipu Đerdapa. Domaći su samo u drugom setu uspeli da nadigraju crno-bele, ali u ostatku

14. mar 2014. 22:16

WSL: Radnički maksimalan protiv Subotičana (VIDEO)

| 27. okt 2013. 22:24|0 komentara

Odbojkaši Radničkog pobedili su Spartak iz Subotice sa 3:0 u poslednjem meču 2. kola Viner Štediše Superlige. Iako su Kragujevčani došli do maksimalne pobede nisu tako lako osvajali setove. Prvi set su prelomili u završnici (25:23), a u drugom su morali da igraju na razliku (26:24). Ni treći set nisu tako glatko rešili u svoju

27. okt 2013. 22:24

Kragujevčani počistili Poljake

| 5. feb 2013. 21:57|0 komentara

Odbojkaši Radničkog iz Kragujevca ostvarili su maksimalnu pobedu u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Izazivača 2013.

5. feb 2013. 21:57