»Tag:OFI

OFI

DA LI JE MOGUĆE: PAOK pogodio nakon prave opsade gola i dve stative (VIDEO)

| 29. sep 2014. 11:41|1 komentar

Napadač solunskog PAOK-a, Stefanos Atanastidis postigao je neverovatan gol nakon prave histerije koja se dogodila u šesaestercu protivničkog tima OFI-ja. Ekipa PAOK-a probila se na čelo Grčke lige pošto je pobedila OFI rezultatom 4-0. Na taj način solunski crno-beli probili su se na prvo mesto prvi put od 2002. godine. Sva četiri pogotka viđena su u

29. sep 2014. 11:41

GATUZO JE MALO NERVOZAN: Rekao novinaru da odje.e… (VIDEO)

| 22. sep 2014. 18:32|0 komentara

Nekadašnji reprezentativac Italije i legenda Milana Đenaro Gatuzo 'malo' je pogubio nerve kao trener grčkog OFI-ja. Posle dve pobede i dva poraza naišao je na kritike na konferenciji za štampu, koje nije mogao da istrpi. - OFI nije Real Madrid, niti Barselona. OFI je mali klub sa mnogo problema - počeo je Gatuzo priču, nastavio sa

22. sep 2014. 18:32

Gatuzo se seli na ostrvo

| 5. juna 2014. 21:42|0 komentara

Nakon ne toliko dobrih epizoda u Sionu i Palermu nekadašnji fudbaler Milana Đenaro Gatuzo trenersku karijeru će nastaviti u Grčkoj. Bivši reprezentativac Italije potpisao je jednogodišnji ugovor sa timom OFI sa Krita, koji očekuje od Gatuza da ekipu dovede u sam vrh grčkog fudbala odnosno obezbedi plasman u evropska takmičenja pošto je ove sezone završio na

5. juna 2014. 21:42

Šćepović postigao het-trik (VIDEO)

| 22. feb 2014. 22:44|1 komentar

Fudbalska vest dana iz Grčke svakako je het-trik Marka Šćepovića u dresu Olimpijakosa. Šćepović je meč protiv ekipe OFI započeo na klupi, da bi u 33. minutu zamenio povređenog Havijera Saviolu. Nakon ulaska na teren srpski napadač je pružio najbolju partiju u dresu Olimpijakosa. Postigao je tri gola u 42, 52. i 88. minutu i

22. feb 2014. 22:44

Moralo je i to da se desi: Stojković ‘kapitulirao’ (VIDEO)

| 17. feb 2014. 23:40|0 komentara

Doskorašnji golman Partizana, Vladimir Stojković, primio je gol nakon 312 minuta od prelaska u grčki Ergotelis. Stojković je prvi put morao da vadi loptu iz svoje mreže na četvrtom meču, koji je igran u okviru 25. kola grčke Superlige protiv Ofija. Brazilac Dudu je u 42. minutu silovitim udarcem sa 20-ak metara postigao pogodak za

17. feb 2014. 23:40