»Tag:Notingem Forest

Notingem Forest

Da se naježiš: navijači Notingem Foresta dočekali Stjuarta Pirsa kao Boga (VIDEO)

| 10. avg 2014. 13:44|0 komentara

Fudbalski klub Notinem Forest pokušava da se vrati na stare staze slave i uspeha, baš kao kada su 1979. i 1980. godine osvojili dve uzastopne titule u tadašnjem Kupu šampiona. Međutim, klub je sa kraja devedesetih upao u tešku rezultatsku krizu. Usledile su postepene seldibe u sve niži i niži rang, a danas se slavni

10. avg 2014. 13:44

Spektakularan doček za Psiha (VIDEO)

| 10. avg 2014. 10:20|0 komentara

Legendarni engleski stručnjak Stjuart Pirs, popularni Psiho debitovao je na klupi Notingem Foresta, a doček navijača pred početak utakmice protiv Blekpula zaista je bio spektakularan. Pirs se vratio u Notingem u kom je kao igrač igrao od 1985. do 1997. godine, a pogledajte kakav su mu doček priredili domaći navijači:  hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i

10. avg 2014. 10:20

Iskopirao Maradonu da postigne gol za izjednačenje (VIDEO)

| 12. mar 2014. 22:00|0 komentara

Meč između Notingem Foresta i Midlsbroa obeležila je situacija koja neodoljivo podseća na gol koji je Maradona postigao rukom u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Meksiku protiv Engleske, kojim su Argentinci izborili prolaz dalje. Samo dva minuta nakon što je ušao na teren, fudbaler Notingema Henderson uspeo je da postigne pogodak na spektakularan način. Reagovao je

12. mar 2014. 22:00

Šefild Junajted preokretom do četvrtfinala

| 16. feb 2014. 18:02|0 komentara

Šefild Junajted je u samoj završnici meča slomio Notingem Forest i sa 3:1 se plasirao u četvrtfinale FA Kupa. Gosti su poveli preko Džejmija Patersona u 28. minutu meča i sa minimalnim vođstvom otišli na odmor. Menadžer Šefilda Najdžel Klaf je u toku poluvremena evidentno motivisao svoje fudbalere, pošto su u 66. minutu preko Konora

16. feb 2014. 18:02

Alardajs se smejao, dok su navijači plakali zbog poraza 5:0 (VIDEO)

| 5. jan 2014. 16:47|0 komentara

Fudbaleri Vest Hema doživeli su ponižavajući poraz od 5:0, u 3. kolu FA kupa, od strane drugoligaša Notingem Foresta. Reakcije trenera Sema Alardajsa i navijača Vest Hema na ovakav ishod utakmice bile su potpuno različite. I dok je 59-ogodišnji stručnjak bio opušten i nasmejan uprkos blamaži, jedan mladi navijač 'čekićara' je već pri rezultatu 3:0

5. jan 2014. 16:47