»Tag:Nikolas Almagro

Nikolas Almagro

Almagro propušta prvi Gren slem sezone

| 8. jan 2014. 16:55|0 komentara

Španski teniser Nikolas Almagro zbog povrede ramena odustao je od Otvorenog prvenstva Australije koje počinje 13. janura. "Neću moći da igram u Australiji, sada treba da se oporavljam od povrede i da gledam u budućnost s optimizmom" napisao je Almagro na Tviteru. Almagro koji trenutno zauzima 13. poziciju na ATP listi već je zbog povrede propustio

8. jan 2014. 16:55

Neprelazni Nadal

| 29. apr 2013. 15:26|0 komentara

Koliko je dobar defanzivac Rafael Nadal je dokazao i u finalnom meču turnira u Barseloni protiv Nikolasa Almagra, a poen u poslednjem gemu prvog seta se izdvojio kao najlepši. Izgradio je Almagro odličnu poziciju, ali nikako nije uspevao da dovrši poen pošto je Nadal vraćao nemoguće loptice, da bi na kraju naterao protivnika da je

29. apr 2013. 15:26

Nadal protiv Almagra u finalu

| 27. apr 2013. 19:47|0 komentara

Za titulu na teniskom turniru u Barseloni boriće se dvojica Španaca - Rafael Nadal i Nikolas Almagro. Nekada najbolji teniser sveta je u polufinalu savladao Miloša Raonića sa 2:0 u setovima (6:4, 6:0), dok je Almagro takođe bio ubedljiv i sa 2:0 je savladao Filipa Kolštajbera (6:2, 6:1). Nadal je protiv Almagra do sada odigrao

27. apr 2013. 19:47

Izner u Hjustonu prvi put trijumfovao na šljaci

| 15. apr 2013. 8:54|0 komentara

Amerikanac Džon Izner uprkos tome što nije specijalista za turnire koji se igraju na šljaci (osvojio pet titula u karijeri, tri na tvrdoj podlozi i dva na travi) uspeo je da osvoji takmičenje u Hjustonu i to pobedivši u finalu prvog nosioca Nikolasa Almagra sa 2:0, po setovima 6:3, 7:5, posle 81 minuta igre. Za

15. apr 2013. 8:54