»Tag:Nemanja Tomić

Nemanja Tomić

KAO NEKADA: Ovako je Tomić pogađao i u Partizanu (VIDEO)

| 26. apr 2015. 18:05|0 komentara

Genčerberligi je bio nadomak slavlja, a junak meča bio bi srpski internacionalac Nemanja Tomić. Ipak, srpska kolonija, a Neci društvo u Turskoj prave radoslav Petrović i Duško Tošić je na kraju osvojila samo bod.

26. apr 2015. 18:05

KONAČNO PRORADIO: Tomić doneo pobedu Genčleru (VIDEO)

| 1. nov 2014. 16:55|1 komentar

Konačno je proradio Nemanja Tomić! Samo nekoliko dana posle pogotka koji je postigao u Kupu Turske pogodio je i u prvenstvu i Genčleru doneo pobedu protiv do sada neporaženog Bašakšehira - 1:0. Tomić je u igru ušao u 65. minutu, a potom sjajnim pogotkom u sudijskoj nadoknadi iz slobodnog udarca sa oko 20 metara poslao

1. nov 2014. 16:55

KONAČNO PRORADIO: Bravure bivšeg asa Partizana! (VIDEO)

| 28. okt 2014. 19:01|0 komentara

Nekadašnji fudbaler Partizana i sadašnji član turskog Genčlerbirligija Nemanja Tomić briljirao je u pobedi svog tima nad četvrtoligašem Etimesgutom rezultatom 6:0.   Tomić je postigao jedan pogodak i upisao još tri asistencije i najavio povratak u staru formu. On je u turski klub stigao januara 2013. godine, ali je do sada zabeležio svega 23 nastupa, a

28. okt 2014. 19:01

Tošić, Petrović i Tomić proslavili Božić u Antaliji (FOTO)

| 7. jan 2014. 14:26|0 komentara

Svi Pravoslavni vernici danas slave najradosniji hrišćanski praznik, Božić, i obeležavaju rođenje Isusa Hrista. Srpski fudbaleri, Radosav Petrović, Duško Tošić i Nemanja Tomić, koji nastupaju za tuski Genčlerbirligi, postavili su na Istagramu fotografiju svog Božićnog ručka u Antaliji. U opisu slike stoji tradicionalni pozdrav 'Hristos se rodi' hotsport.rs

7. jan 2014. 14:26

Zdrava večera (FOTO)

| 2. okt 2013. 1:00|0 komentara

Šta rade Duško Tošić, Lola Smiljanić, Nemanja Tomić i Raća Petrović kada ne igraju utakmice u Genčlerbirligiju? Odgovor je sasvim jednostavan. Zdrava vecera Srpski internacionalci uživaju u zdravoj hrani, što bi sudeći prema fotografiji koju je Tošić postavio na Instagramu trebalo da bude neka vrsta kebaba i koka - kola. Neki će možda reći da

2. okt 2013. 1:00

Srbi doneli titulu Galati

| 22. apr 2013. 9:40|0 komentara

Genčlerbirligi je savladao Fenerbahče u šampionatu Turske sa 2:0 u okviru 30. kola i tako četiri kola pre kraja praktično doneli titulu Galatasaraju koji sada ima +7 u odnosu na Fener. Od prvog minuta su za Genčler igrali Tošić, Petrović i Tomić, a domaći su poveli golom Demira u petom minutu. U 41. minutu je

22. apr 2013. 9:40