»Tag:Nemanaj Vidić

Nemanaj Vidić

VREME JE ZA MLAĐE SNAGE: Partizanovac menja Zvezdaša?

| 13. dec 2014. 16:44|0 komentara

Matija Nastasić u januaru sasvim sigurno napušta Mančester Siti, a Englezi ga sele u Inter. U odbrani ekipe Roberta Manćunija duva promaja, on ne računa nešto previše čak ni na iskustvo Nemanje Vidića, a kvaliteti Nastasića su mu jako dobro poznati.

13. dec 2014. 16:44

MACARI BRANI VIDIĆA I TIM: Umorni su… Preuzimam odgovornost za poraz

| 28. sep 2014. 19:14|0 komentara

Trener Intera Valter Macari preuzeo je na sebe odgovornost za težak poraz od Kaljarija, te istakao da su Nemanj Vidić i saigrači odigrali slabo zbog umora. Nerazuri su još u prvom poluvremenu gubili sa 4:1, a ni rano isključenje Juta Nagatomoa ne može da bude opravdanje za očajnu partiju.   - Kaljari je bio žestok na

28. sep 2014. 19:14

TRAGIČAR, A MOGAO DA BUDE JUNAK: Sudije ‘uzele na zub’ Vidića (VIDEO)

| 22. sep 2014. 0:01|5 Comments

Nemanja Vidić baš nema sreće od kada je došao u Inter. U prvom prvenstvenom meču je isključen zbog prigovora sudiji, a večeras u Palermu mu je arbitar poništio čist gol kojim je mogao da donese trijumf svom timu. Naime, Vidić je u 45. minutu prelepim udarcem glavom zakucao loptu u mrežu gola Palerma, ali su sudije

22. sep 2014. 0:01