»Tag:Nataša Krsmanović

Nataša Krsmanović

Terzić: Favoriti smo, ali iznenađenja su uvek moguća

| 2. jan 2014. 15:41|0 komentara

Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Zoran Terzić izjavio je danas da očekuje da njegove izabranice uspešno završe kvalifikacije u Azerbejdžanu i izbore plasman na Svetsko prvenstvo u Italiji. "Ekipa je 100 odsto spremna za takmičenje ove vrste, što je normalno, jer su devojke došle iz klubova pre nekoliko dana. Puno toga moramo da uradimo na planu

2. jan 2014. 15:41

Kraj: Srbija – Rusija 23:25, 19:25, 12:25

| 13. sep 2013. 12:37|0 komentara

FOTO:STARPSORT 12:25 Kraj - Srbija nije uspela da se plasira u finale Evropskog prvenstva jer su Ruskinje bile znatno bolje i vrlo lako slavile sa 3:0 u setovima. 5:14 Devet poena prednosti u ovim trenucima imaju ruske odbojkašice i čini se da će vrlo lako stići do zacrtanog cilja jer našim reprezentativkama ništa

13. sep 2013. 12:37

Krsmanović i Molnar: Možemo do finala

| 12. sep 2013. 15:33|0 komentara

FOTO: STARSPORT Odbojkašice Srbije Nataša Krsmanović i Brižitka Molnar rekle su danas da veruju u pobedu nad Rusijom i plasman u finale prvenstva Evrope. Srbija, branilac titule, sinoć je u četvrtfinalu ubedljivo savladala selekciju Italije sa 3:0. "Rusija je jaka reprezentacija poslednjih godina. Iskreno ih ne poznajem puno, nisam ih gledala, ali mislim da sve

12. sep 2013. 15:33

Srpkinje preslišale Čehinje na EP

| 7. sep 2013. 18:24|0 komentara

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije savladala je u 2. kolu selekciju Češke sa 3:0, po setovima 25:21, 26:24, 25:23. Sjajna reakcija posle uvodnog poraza od Bugarske, a u nedelju ih očekuje duel sa Poljakinjama. Odličan meč smo imali priliku da vidimo od Srbije. rutinski dobijen prvi set, a zatim dva preokreta protiv Češke. Vodile su Čehinje

7. sep 2013. 18:24