»Tag:MotoGP VN Britanije

MotoGP VN Britanije

Lorenco prekinuo Markezov niz

| 1. sep 2013. 15:14|0 komentara

Šampion MotoGP šampionata Horhe Lorenco trijumfovao je na Velikoj nagradi Velike Britanije na stazi Silverston i tako prekinuo fantastičan niz debitanta Marka Markeza. Pred početak trke, na treningu, Markez je zadobio dislokaciju ramena zbog čega je njegovoučešće na trci bilo neizvesno. Ipak, on se pojavio na startu, na polu, koji je izgubio odmah na startu trke.

1. sep 2013. 15:14

Markez sa pola juri petu uzastopnu pobedu

| 31. avg 2013. 17:47|0 komentara

Lider MotoGP šampionata Mark Markez osvojio je pol poziciju pred trku na stazi u Silverstonu. Španski motociklista je bio najbrži na stazi i sa vremenom 2:00.691 minua osvojio prvo mesto u kvalifikacijama. Vozač Jamahe Horhe Lorenco zauzeo je drugu poziciju sa 128 hiljaditinki iza zemljaka, dok će sa treće pozicije startovati Kal Kračlou sa 734

31. avg 2013. 17:47

Lorencu drugi trening na Silverstonu

| 30. avg 2013. 16:15|0 komentara

Aktuelni Moto GP šampion Horhe Lorenco odvezao je najbrži krug na drugom treningu pred trku za Veliku nagradu Britanije na stazi Silverston. Lorenco je tako uspeo da postavi bolje vreme od vozača Honde Marka Markeza, koji trenutno drži prvu poziciju u plasmanu vozača. To ne znači da je Markez nešto mnogo bio sporiji od Lorenca ali

30. avg 2013. 16:15