»Tag:Monpelje

Monpelje

LIGA 1: Lider bez bodova u Monpeljeu

| 9. jan 2015. 22:21|0 komentara

Ni u petom uzastopnom ligaškom meču na gostujućem terenu fudbaleri Olimpika iz Marseja nisu uspeli da trijumfuju, naprotiv. Lider šampionata Francuske je u premijernom meču 20. kola večeras poražen u Monpeljeu sa 2:1 (1:0).

9. jan 2015. 22:21

VELIKA ČAST: Džodić izvodi početni udarac sa centra na jubileju Monpeljea

| 31. okt 2014. 9:15|0 komentara

Nekadašnji fudbalski reprezentativac Jugoslavije, Nenad Džodić, izvešće početni udarac na prvenstvenom meču francuske lige između Monpeljea i Evijana. Prema zvaničnom saopštenju Monpeljea, Džodić, koji je igrao za ovaj francuski klub od 1997. do 2004. godine i od 2007. do 2011. godine, izvešće u subotnjoj utakmici početni udarac na susretu sa Evijanom. - Ponosan sam što

31. okt 2014. 9:15

KAD NE DAŠ SUDIJI DA POKAŽE CRVENI KARTON: Bahatost fudbalera Gengama! (VIDEO)

| 29. sep 2014. 13:58|0 komentara

Fudbaleri Gengama poraženi su od Monpeljea u gostima 2:1 u osmom kolu Lige jedan, ali meč nisu obeležili golovi, već bahatost igrača gostiju Benažmina Agua. Naime, sudija meča Filip Kalt pokuašo je golmanu Gengama Mamudi Samasi da pokaže crveni karton u 89. minutu, ali ga je u tome sprečio već pomenuti Angua. Fudbaler iz Obale

29. sep 2014. 13:58

LIGA 1: Nant minimalcem slomio Monpelje, Tuluz skinuo skalp Evijanu

| 30. avg 2014. 23:27|0 komentara

U francuskoj Ligi 1 u večernjem terminu od 20:00 sati odigrana su dva duela. Nant je savladao Monpelje, a Tuluz je skinuo skalp Evijanu. Ekipa Nanta slavila je minimalnim rezultatom 1:0 na svom terenu. Jedini pogodak bio je delo Gakpea u 79. minutu meča. Identičnim rezultatom u korist domaćina završena je i druga utakmica između

30. avg 2014. 23:27

Sent Etjen ne posustaje, pao i Monpelje

| 4. maja 2014. 15:49|0 komentara

Fudbaleri Sent Etjena ostvarili su važnu pobedu u borbi za četvrto mesto u šampionatu Francuske pošto su u meču 36. kola pred svojim navijačima savladali Monpelje sa 2:0 (0:0) i tako niz utakmica bez poraza produžili na sedam. Najzanimljiviji detalji viđeni su na početku drugog dela igre kada je najpre Amuma prelepim golom posle topovskog

4. maja 2014. 15:49

Lil bez problema do tri boda u duelu sa Monpeljeom

| 9. mar 2014. 15:57|0 komentara

U prvoj nedeljnoj utakmici 28. kola šampionata Francuske Lil je opravdao ulogu favorita u duelu sa Monpeljeom pošto je savladao goste sa 2:0 (1:0). Golove za domaći tim postigli su crnogorski reprezentativac Marko Baša koji je u 18. minutu koji je odlično reagovao na asistenciju Balmona, i Nolan Ru koji je svojim pogotkom otklonio dilemu

9. mar 2014. 15:57

Remi Liona i Monpeljea

| 2. mar 2014. 19:38|0 komentara

Fudbaleri Liona i Monpeljea remizirali su bez golova - 0:0 u 27. kolu Lige 1. Lion je na produžio niz bez poraza na pet utakmica, uz samo dve pobede, dok Monpelje nije izgubio u prethodna tri meča. Milan Biševac nije bio u protokolu za ovaj meč pošto odrađuje suspenziju. Liga 1, 27. kolo petak, 28.

2. mar 2014. 19:38

Monako ispustio još dva boda

| 10. jan 2014. 22:41|0 komentara

Fudbaleri Monpeljea i Monaka odigrali su 1:1 u prvom meču 20. kola francuske Lige 1. U prvom delu igre nije bilo golova, a prvi gol na meču viđen je u 52. minutu kada je Kurzava zatresao mrežu domaćeg Monpeljea na asistenciju Rodrigeza. Do kraja meča domaći tim uspeo je da osvoji bod a strelac je

10. jan 2014. 22:41

Liga 1: Loše veče za goste i samo 2 osvojena boda

| 21. dec 2013. 23:36|0 komentara

Večeras je na programu bilo prvih 6 utakmica 19. kola francuskog šampionata i mnogo više uspeha imali su domaći klubovi, zabeleživši 4 pobede uz dva remija. Sent Etjen je savladao ekipu Nanta rezultatom 2:0 (1:0). Strelci za domaći tim bili su Korne u 24. i Erding u 83. minutu iz penala. Naš Filip Đorđević morao

21. dec 2013. 23:36

Nijang se seli u Monpelje

| 21. dec 2013. 15:54|0 komentara

Mladi fudbaler Milana M'Baje Nijang će se prema saznanjimačuvenog Ekipa definitivno preseliti u redove Monpeljea koji je prethodnih dana pokazivao interesovanje za njega. Talentovani fudbaler će najpre doći na šestomesečnu pozajmicu u redove bivšeg prvaka Francuske da bi u slučaju da sve strane budu zadovoljne saradnjom sledećeg leta Monpelje mogao da otkupi njegov ugovor od Milana.

21. dec 2013. 15:54

Sent Etjen minimalno u Monpeljeu

| 13. dec 2013. 22:28|0 komentara

U prvom meču 18. kola francuske Lige 1 u fudbalu, Sent Etjen je savladao Monpelje u gostima sa minimalnih 1:0. Jedini gol na meču viđen je u 75. minutu kada je Gradel zatresao mrežu domaćeg tima i tako doneo 3 boda svojoj ekipi. Monpelje je tako nastavio seriju očajnih rezultata i već nedeljama ne uspeva

13. dec 2013. 22:28

Kurbis menja Fernandeza u Monpeljeu

| 7. dec 2013. 12:24|0 komentara

Nakon što je Žan Fernandez pre samo dva dana podneo ostavku na mesto trenera Monpeljea francuski prvoligaš je pronašao rešenje u vidu iskusnog Rolana Kurbisa. 60-godišnji stručnjak je potpisao dvoipogodišnji ugovor sa Monpeljeom na čijoj klupi će debitovati već u nedelju kada ekipa gostuje Tuluzu. Rolan Kurbis je veći deo karijere proveo u francuskim klubovima vodeći

7. dec 2013. 12:24

Monpelje ostao bez trenera

| 6. dec 2013. 0:09|0 komentara

Trener Monpeljea, Žan Fernandez, odlučio je da podnese ostavku nakon sedmog uzastopnog meča bez pobede u šampionatu Francuske. Kap koja je prelila čašu bio je poraz koji je Monpelje u sredu doživeo na svom terenu od ekipe Lorijana rezultatom 2:0. Pedesetogodišnji Fernandez, koji je letos nasledio Renea Žirara, odlučio je da podnese ostavku nakon serije

6. dec 2013. 0:09

| 5. dec 2013. 13:04|0 komentara

Nakon sedmog uzastopnog poraza u šampionatu Francuske trener Monpeljea Žan Fernandez osećao je moralnu potrebu da se povuče odnosno da podnese ostavku na to mesto. Monpelje je sa Fernandezom na čelu u 16 odigranih utakmica osvojio samo 15 bodova odnosno zauzima pretposlednje mesto na tabeli, a poslednji u nizu poraza doživeo je u sinoćnjem duelu sa

5. dec 2013. 13:04

Marsej vezao treću pobedu

| 29. nov 2013. 23:18|0 komentara

Prvi meč 15. kola francuske Lige 1 odigran je na Velodromu gde je Marsej dočekao Monpelje i slavio rezultatom 2:0. Domaće je u vođstvo doveo Florijan Tovin u 36. minutu utakmice. Nakon gola Marseja, mreže su mirovale sve do trećeg minuta nadoknade kada je pobedu domaćih potvrdio Saber Kelifa sjajnim golom. Marsej je četvrti sa

29. nov 2013. 23:18

Monpelje nije uspeo da se odbrani u Bordou (VIDEO)

| 27. okt 2013. 15:54|0 komentara

Fudbaleri Bordoa ne samo da su nastavili niz od pet utakmica bez poraza u šampionatu Francuske već su u meču 11. kola pred svojim navijačima na Stadionu Žak Šaban-Dalma savladali goste iz Monpeljea sa  2:0 (1:0). Strelac prvog pogotka na meču bio je Čeik Tidijan Dijabate koji je u 75. minutu odlično reagovao na dodavanje

27. okt 2013. 15:54

Debakl Liona u Monpeljeu (VIDEO)

| 6. okt 2013. 15:59|0 komentara

Fudbaleri Monpeljea deklasirali su Lion pred svojim navijačima rezultatom 5:1 u 9. kolu francuske Lige 1. Mrežu Liona načeo je Viktor Hugo Montanjo u 16. minutu meča. Prednost domaćina udvostručio je Entoni Munir pred kraj prvog poluvremena. Na početku drugog dela igre Aleksander Lakazet smanjio je rezultat na 2:1. Novi gol Monpeljea pao je nakon

6. okt 2013. 15:59