»Tag:Marsej

Marsej

RAZBESNEO SE: Ibrakadabra postigao gol, a onda se uneo u lice Madandi (VIDEO)

| 5. okt 2015. 0:01|0 komentara|HotSport

PSŽ je u velikom derbiju francuske lige savladao Marsej sa 2:1, a junak pobede „svetaca“ bio je Zlatan Ibrahimović koji je postigao dva gola (oba sa penala) čime je postao najbolji strelac u istoriji kluba sa Parka Prinčeva (110 golova). Ipak, Šveđanin se razbesneo posle drugog pogotka, te se posle gola zatrčao ka golmanu gostiju

5. okt 2015. 0:01

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Pobeda Radničkog u Marseju

| 25. sep 2014. 23:25|0 komentara

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca startovali su pobedom na prvom kvalifikacionom turniru protiv Marseja 8:7. FOTO: STARSPORT Srpski vicešampion je tokom celog meča vodio sa dva gola razlike, sem u prvom minutu kada su poveli Francuzi. Strelci golova za tim iz "srca Šumadije" bili su Petković, Dedović, Vuksanović (po dva gola) i Ćuk i

25. sep 2014. 23:25

Osmi igrač napustio Zvezdu! Džon Man otišao u Marsej

| 29. jula 2014. 19:54|0 komentara

Osipanje tima se nastavlja... I osmi igrač je napustio Crvenu zvezdu. Posle samo jedne sezone, američki centar Džon Man seli se u francuski Marsej. Osvajača duple krune i Superkupa Evrope ovog leta napustili su Boris Vapenski (Егер), Andrija Prlainović (Pro Reko), Nikola Rađen (Olimpijakos), Nikola Vukčević, Filip Kljajević (Galatasaraj), Marko Avramović (Oradea), Mihajlo Milićević (Univerzitet Južna

29. jula 2014. 19:54

Ajev spakovao Ajačiju tri gola (VIDEO)

| 4. apr 2014. 23:35|0 komentara

U prvoj utakmici 32. kola francuskog prvenstva Marsej je lako savladao Ajačio sa 3:1, a strelac sva tri gola bio je Andre Ajev. Jedini gol za Korzikance postigao je Talo. Ovom pobedom marsej je ostao na šestoj poziciji, dok je gostujući tim zakucan za dno i gotovo sigurno će u drugu ligu. Marsej – Ajačio

4. apr 2014. 23:35

Ren iznenadio Marsej

| 22. mar 2014. 19:56|0 komentara

Fudbaleri Marseja ponovo su razočarali svoje navijače, pošto su na domaćem terenu poraženi od ekipe Rena rezultatom 1:0 u 30. kolu francuskog šampionata. Treći poraz na poslednje četiri utakmice dodatno je udaljio Marsej od pozicija koje vode u evrokupove naredne sezone. Nakon prvog poluvremena koje je proteklo bez golova, Ren je u nastavku susreta uspeo

22. mar 2014. 19:56

Duel Remsa i Marseja završen bez pobednika

| 14. mar 2014. 22:28|0 komentara

Prvi meč 29. kola francuskog šampionata, između Remsa i Marseja, završen je bez pobednika nerešenim rezultatom 1:1 (0:0). U dosta teškoj i izjednačenoj utakmici dva rivala koja se bore za učešće u Evrokupovima naredne sezone mreže su mirovale u prvih 45 minuta. Tek u nastavku utakmice, golom Devoa u 67. minutu domaći su poveli sa

14. mar 2014. 22:28