»Tag:Marko Vukićević

Marko Vukićević

Vukićević: Staza je bila katastrofalna dok sam ja stigao na red

| 22. feb 2014. 18:39|0 komentara

Srpski skijaš, Marko Vukićević, rekao je da zbog loše staze nije uspeo da završi prvu vožnju u slalomu na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju. Nakon što je bio 48. u superveleslalomu, Vukićević je potom u slalomu i veleslalomu odustao već u prvoj vožnji. „Uslovi na stazi su bili vrlo teški jer je sneg bio jako

22. feb 2014. 18:39

Vukićević nije završio trku u slalomu

| 22. feb 2014. 17:10|0 komentara

Srpski skijaš Marko Vukićević nije završio današnju prvu trku u slalomu, na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju, pa će ostati bez plasmana, prenela je Beta. U trci u slalomu nastupilo je 114 takmičara, pošto dvojica skijaša nisu startovali, a 77 skijaša završilo je prvu vožnju. Najbolje vreme posle prve vožnje imao je Austrijanac Mario Mat sa

22. feb 2014. 17:10

Vukićević nije završio veleslalomsku trku

| 19. feb 2014. 9:42|0 komentara

Nakon što je u trci superveleslaloma zauzeo 48. mesto srpski skijaš Marko Vukićević nije uspeo da završi veleslalomsku trku na Olimpijskim igrama u Sočiju, pa mu preostaje da u nedelju u slalomu popravi utisak. Vukićević je startovao kao 70. kada je staza već bila u vrlo lošem stanju, solidno je vozio negde do polovine staze kada

19. feb 2014. 9:42

Vukićević: Trebalo je više da rizikujem

| 16. feb 2014. 13:20|0 komentara

Srpski skijaš Marko Vukićević rekao je danas da je trebalo više da rizikuje tokom trke superveleslaloma na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju. Vukićević je zauzeo 48. mesto u vremenu 1:23.88 minuta, što je 5.74 sekundi sporije u odnosu na pobednika Norvežanin Kjetila Jansruda. "Tehnički sam dobro vozio, ali trebalo je više da rizikujem. Previše sam

16. feb 2014. 13:20

Vukićević 48. u Super-džiju

| 16. feb 2014. 11:54|0 komentara

Srpski skijaš Marko Vukićević zauzeo je u nedelju 48. mesto u Super-džiju na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju. Vukićević je stazu prešao za minut i 23,88 sekundi. Zlatnu medalju osvojio je Norvežanin Kjetil Jansrud, srebrnu Amerikanac Endrju Vejbreht, a bronzanu Kanadjanin Jan Hudec i Bode Miler iz SAD. Srpski takmičar je za pobednikom zaostao 5,74 sekunde.

16. feb 2014. 11:54

Vukićević nestrpljiv uoči nastupa na ZOI u Sočiju

| 9. feb 2014. 20:29|0 komentara

Jedini muški predstavnik Srbije u alpskom skijanju, Marko Vukićević, jedva čeka da započne svoje učešće na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju. "Ostalo je još samo nekoliko dana do mojih trka, nestrpljiv sam da izađem na stazu i pokažem svoje najbolje skijanje. Trenerim svakodnevno i na snegu i u teretani, mlad sam i veliko mi je

9. feb 2014. 20:29

Vukićević: Uslovi u Sočiju su solidni

| 6. feb 2014. 16:21|0 komentara

Jedini muški predstavnik Srbije u alpskom skijanju na Zimskim olimpijskim igrama Marko Vukićević ocenio je u četvrtak da su uslovi u olimpijskom centru Rosa Hutor u Sočiju solidni. "Zadovoljan sam kako su pripremljene staze. Sneg je bio malo mekši nego u sredu, ali svejedno sam uradio odličan trening. Zadovoljan sam svojim skijanjem. Ima tu još nekih

6. feb 2014. 16:21

Bekrić i Vukićević na EkOlimpijadi

| 2. nov 2013. 17:55|0 komentara

Olimpijski komitet Srbije organizovao je danas na centralnom gradskom trgu u Kraljevu još jednu „EkOlimpijadu“, a mališani su imali priliku da upoznaju atletičara Emira Bekrića, i skijaša Marka Vukićevića. Pomoćnik gradonačelnika grada Kraljeva za sport Radomir Jovanović, poželeo je dobrodošlicu svima i zahvalio se što je Kraljevo uvršteno u program „EkOlimpijade”. "Zahvaljujem se Olimpijskom komitetu

2. nov 2013. 17:55