»Tag:Marko Tomićević

Marko Tomićević

KAJAK: Tomićević i Zorić bronzani

| 24. avg 2018. 17:23|0 komentara

Srpska posada u disciplini kajak dvosed na 1.000 metara Marko Tomićević, Milenko Zorić osvojila je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Montemor Ovelju (Portugalija).

24. avg 2018. 17:23

SP U KAJAKU I KANUU: Srebro i dve bronze i još tri olimpijske norme za Srbiju!

| 22. avg 2015. 12:16|0 komentara|HotSport

Srpske kajakašice Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek osvojile su srebro na Svetskom prvenstvu u Milanu i tim rezultatom izborile plasman na Olimpijske igre 2016. Pored njih, normu za OI ostvarili su Marko Tomićević i Milenko Zorić koji su osvojili bronzanu medalju u trci na 1000 metara, kao i Nebojša Grujić i Marko Novaković koji su osvojili

22. avg 2015. 12:16

KRAJ VISINSKIH PRIPREMA: Kajakaši u Belmekenu radili odlično, Grčka sledeća destinacija

| 31. jan 2015. 18:22|0 komentara

Deo kandidata za kajakašku reprezentaciju Srbije bazični deo priprema odrađuje u bugarskom trenažnom centru „Belmeken“. Predvođeni trenerom Draganom Plavšićem, na pripremama u Belmekenu nalazi se devetoro takmičara: Olivera i Nikolina Moldovan, Vladimir Torubarov, Simo Boltić, Marko Tomićević, Dejan Terzić, Kristijan Palfi, Ervin Holpert i Kristina Bedeč.

31. jan 2015. 18:22

SP: Tomićević u B finalu

| 29. avg 2013. 17:48|0 komentara

Srpski veslač Marko Tomićević plasirao se u B finale Svetskog prvenstva u Duizburgu. Tomićević je u trci kajaka jednoseda na 1.000 metara zauzeo 3. mesto u svojoj polufinalnoj grupi. Trku je završio u vremenu od 3:37.191 minuta. Prvo mesto u njegovoj kvalifikacionoj grupi pripalo je Dancu Reneu Holtenu koji je trijumfovao u vremenu od 3:35.676, dok

29. avg 2013. 17:48