»Tag:Manisa

Manisa

NIJE ZABORAVIO: Evrogol Milijaša iz slobodnog udarca (VIDEO)

| 7. dec 2014. 18:40|0 komentara

Bivši kapiten Crvene zvezde, Nenad Milijaš pokazao je da nije zaboravio da pogađa iz slobodnog udarca. Srpski internacionalac postigao je evrogol za Manisu u porazu od Samsuna 3:1. Nažalost, tim u kome igraju bivši zvezdaši Milijaš i Mikić će se boriti za „goli život“ u drugoj ligi Turske.

7. dec 2014. 18:40

DRUGA LIGA TURSKE: Remi Manise i Antalije, briljirali Dijara, Subašić i Milijaš (VIDEO)

| 5. okt 2014. 23:50|0 komentara

U derbi meču druge lige Turske Manisa i Antalija igrale su nerešeno 3:3, a utakmicu su obeležili bivši igrači Crvene zvezde i Partizana. Briljirao je Lamin Dijara sa dva gola, ali idemo redom. Prvo je u 6. minutu bivši napadač Crvene zvezde i azerbejdžanske reprezentacije Branimir Subašić pogodio za vođstvo Manise. Sahin je izjednačio na 1:1,

5. okt 2014. 23:50

PRORADIO KAPITEN: Milijaš asistirao i pogađao

| 19. sep 2014. 20:40|0 komentara

Bivši kapiten Crvene zvezde Nenad Milijaš bio je najzaslužniji igrač za prvu pobedu Manise u drugoj ligi Turske protiv Kajserija 2:1. FOTO: www.manisaspor.org.tr Naime, levonoga "haubica" je prvo u 64. minutu namestila gol Dimitrovu za izjednačenje 1:1, da bi u 79. minutu preciznim šutem negde sa penaltika pogodio za prvi trijumf Manise ove sezone.

19. sep 2014. 20:40