»Tag:Majorka

Majorka

ŠPANSKA SEGUNDA: Dva gola Šćepovića na ‘hokejaškom’ meču

| 21. sep 2014. 14:32|0 komentara

U neverovatnom meču španske Segunde Osasuna je sa 6:4 savladala Majorku, a dva gola za goste postigao je Marko Šćepović. Hokejaški rezultat u derbiju druge lige Španije. I to čak osam u drugom poluvremenu. Srpska Majorka sa 6:4 poražena je od Osasune u Pamploni. Ipak, i pored poraza napadač tima sa Palma de Majorke Marko

21. sep 2014. 14:32

Šćepović presrećan zbog prelaska u Majorku

| 21. avg 2014. 14:39|0 komentara

Fudbaler Olimpijakosa Marko Šćepović rekao je da je oduševljen što će narednih godinu dana biti član Majorke. FOTO: STARSPORT Nekadašnji napadač Partizana nije uspeo da se izbori za veću minutažu u grčkom klubu, pa je odlučio da ovu sezonu provede u redovima španskog drugoligaša. "Drago mi je što sam postao član tim sa toliko dugom

21. avg 2014. 14:39

Grobarima nije valjao, sada se seli u Španiju!

| 18. avg 2014. 0:00|1 komentar

Srpski napadač Marko Šćepović nakon sezone u kojoj nije uspeo da se nametne u grčkom Olimpijakosu, narednih godinu dana igraće kao pozajmljeni igrač Majorke.  FOTO: STARSPORT Zanimljivo je da će  u ovom španskom drugoligašu igrati i Filip Marković, brat Lazara Markovića, koji je nedavno potpisao dvogodišnji ugovor. Markov brat Stefan Šćepović već neko vreme

18. avg 2014. 0:00

Markecov brat potpisao za Majorku

| 17. avg 2014. 10:30|0 komentara

Filip Marković, rođeni brat Lazara fudbalera Liverpula i naše reprezentacije, potpisao je dvogodišnji ugovor sa španskaom Majorkom. Filip je karijeru počeo u Borcu iz Čačka, potom je kao veliki talenat prešao u Partizan gde nije dobio šansu. U sklopu transfera Lazara Markovića u Benfiku otišao je u Lisabon gde je nastupao za "B" tim "orlova".

17. avg 2014. 10:30