»Tag:Lorijen

Lorijen

LIGA 1: Treća gostujuća pobeda Sent Etjena (VIDEO)

| 18. okt 2014. 19:22|0 komentara

U prvom meču subotnjeg programa 10. kola šampionata Francuske fudbaleri Sent Etjena zabeležili su veoma još jednu pobedu na gostovanju, ovog puta u Lorijenu - 0:1. Jedini gol pao je u samoj završnici meča odnosno u 87. minutu kada je Lemoan fenomenalnim udarcem sa oko 25 metara savladao golmana domaće ekipe. Lorient vs St.Etienne (0-1)

18. okt 2014. 19:22

PSŽ golom Mote nastavio seriju pobeda, sjajna asistencija Ibrahimovića (VIDEO)

| 21. mar 2014. 22:44|0 komentara

U prvom meču 30. kola francuskog šampionata, Pari Sen Žermen je kao gost savladao ekipu Lorijena rezultatom 1:0 (0:0). Iako je imao veliki broj prilika na ovom susretu, šampion Francuske je samo jednom uspeo da zatrese mrežu domaćih. Strelac pobedonosnog gola bio je Tijago Mota u 31. minutu, nakon još jedne sjajne asistencije Zlatana Ibrahimovića.

21. mar 2014. 22:44

Žinjak slomio otpor Lorijena za novu pobedu Marseja

| 22. feb 2014. 19:20|0 komentara

U prvom meču subotnjeg programa 26. kola francuskog šampionata, Marsej je na svom 'Velodromu' savladao Lorijen rezultatom 1:0 (0:0). Domaći su bili mnogo bolji rival na ovom susretu, napadali od početka do kraja, ali nisu uspevali da slome otpor Lorijena. Sve do 82. minuta, kada je nakon akcije po levoj strani lopta stigla do Andre-Pjer

22. feb 2014. 19:20

Kiša odložila meč u Bordou

| 8. feb 2014. 16:23|0 komentara

Utakmica 23. kola francuske Lige 1 između Bordoa i Lorijena koja je trebala da bude odigrana u nedelju od 17 časova odložena je zbog obilnih padavina. Kiša u Bordou neprekidno pada od petka, pa je rukovodstvo francuskog prvenstva odlučilo da ovu utakmicu odloži pošto je teren natopljen vodom i nemoguće je igrati u takvim uslovima.

8. feb 2014. 16:23

Monaku samo bod u duelu sa Lorijenom (VIDEO)

| 1. feb 2014. 18:58|0 komentara

Fudbaleri Monaka odigrali su nerešeno 2:2 (1:1), sa ekipom Lorijena u 23. kolu francuske Lige 1 i tako povećali svoj zaostatak za vodećim Pari Sen Žermenom na 5 bodova. Lorijen je čak dva puta imao prednost na ovom susretu, ali na kraju nije uspeo da zabeleži pobedu. Prvo je u 12. minutu Vinsent Abubakar glavom

1. feb 2014. 18:58

Bangura preduhitrio sudiju za veliko slavlje Nanta (VIDEO)

| 12. jan 2014. 15:57|0 komentara

Fudbaleri Nanta uspeli su kasnim pogotkom Ismaela Bangure da u prvom meču nedeljnog programa 20. kola šampionata Francuske na stadionu Luj Fonteno minimalno savladaju goste iz Lorijena sa 1:0 (0:0). Za domaći tim svih 90 minuta vrlo dobro je odigrao i srpski reprezentativac Filip Đorđević, nije uspeo da se upiše u listu strelaca, ali je

12. jan 2014. 15:57

Liga 1: Pobede Lorijena i Remsa, Valensijan i Gengamp podelili bodove

| 7. dec 2013. 22:12|0 komentara

Večeras su na programu, od 20 časova, bile 3 utakmice 15. kola francuskog šampionata. Ekipa Lorijena uspela je na svom terenu da savlada Ren rezultatom 2:0. Već u 7. minutu dogodila se situacija koja je u mnogome odredila dalji tok ovog meča. Silvan Armand je dobio direktan crveni karton, a Jan Jufre realizovao penal i

7. dec 2013. 22:12

PSŽ pregazio Lorijen (VIDEO)

| 1. nov 2013. 23:40|0 komentara

Pari Sen Žermen priredio je pravi spektakl svojim navijačima u Parizu. "Sveci" su na Parku prinčeva savladali Lorijen sa 4:0. PSŽ je poveo već u 3. minutu fenomenalnim golom Lukaša Moure iz voleja. Žeremi Menez je u 39. minutu udvostručio prednost svoje ekipe, a do odlaska na poluvreme "Sveci" su još jednom zatresli mrežu, a

1. nov 2013. 23:40

Sent Etjen sigurno do tri boda

| 20. okt 2013. 19:20|0 komentara

Fudbaleri Sent Etjena iskoristili su očajnu formu svog današnjeg rivala, ekipe Lorijena, kako bi ga savladali sa 3:2 (2:1) u meču 10. kola Šampionata Francuske. Vrlo brzo su "zeleni" došli do dva gola prednosti preko Brandaoa i Kornjea, da bi gosti do poluvremena uspeli da smanje zaostatak na samo jedan pogodak. Da ne bi bilo

20. okt 2013. 19:20

Trijumf Bastije, prvenac Krasića (VIDEO)

| 4. okt 2013. 22:53|0 komentara

Fudbaleri Bastije zabeležili su ubedljiv trijumf na Korzici protiv Lorijena rezultatom 4:1, a ono što nas svakako raduje je prvi gol Miloša Krasića za svoj novi klub. Bastija je u vođstvo došla golom Budebuza već u 6. minutu. Na 2:0 povisio je Kazri iz jedanaesterca, a rezultat je u 31. minutu smanjio Kutadur. Svoj prvi

4. okt 2013. 22:53

Olimpik odneo bodove iz Lorijena (VIDEO)

| 28. sep 2013. 16:09|0 komentara

U prvom meču 7. kola Šampionata Francuske fudbaleri Olimpika iz Marseja uspeli su da osvoje sva tri boda na gostovanju u Lorijenu pobedom od 2:0 (0:0) i tako prekinu seriju od četiri meča bez trijumfa. Iskusni omaleni vezista Valbuena u 58. minutu golom iz slobodnjaka doveo je goste u prednost, da bi u jeku napada

28. sep 2013. 16:09

Goleada u Lorijenu

| 22. sep 2013. 15:52|0 komentara

U prvoj utakmici nedeljnog programa 6. kola šampionata Francuske u kojoj su se sastali Lorijen i Bordo viđeno je neuobičajeno mnogo golova, čak šest, kada je u pitanju ova liga. Tri puta su vodili gosti, ali su domaći tri puta uspevali da dođu do izjednačenja i na kraju potpuno zasluženo osvoje bod. Francuska liga 1,

22. sep 2013. 15:52