»Tag:Lokomotiva Kuban

Lokomotiva Kuban

EVROLIGA: Počinje prodaja karata za Lokomotivu

| 26. jan 2016. 13:18|5 Comments|KK Crvena zvezda

Prodaja karata za utakmicu 5.kola TOP 16 faze Evrolige između Crvene zvezde Telekom i Lokomotive iz Krasnodara, počinje u sredu od 10 časova, u dve poslovnice Eventima u „Kombank Areni“ i Domu Omladine u Beogradu.

26. jan 2016. 13:18

Kari doveo Savanovića, Mačvana želi Lokomotiva Kuban

| 18. jula 2014. 19:36|0 komentara

Lokomotiva Kuban zainteresovana je da u svoje redove dovede srpskog košarkaša Milana Mačvana (24, 206). Krilni igrač bio je i na meti minhenskog  Bajerna i Svetislava Pešića, koji se ipak odlučio za Duška Savanovića. Mačvan je prošlu sezonu proveo u turskom Galatasaraju za koji je na 26 utakmica Evrolige prosečno beležio 6,8 poena uz 4,5

18. jula 2014. 19:36

EL: CSKA savladao Lokomotivu nakon produžetka

| 3. jan 2014. 16:14|0 komentara

Košarkaši moskovskog CSKA savladali su u ruskom okršaju ekipu Lokomotive rezultatom 84:77 (24:22, 17:22, 16:12, 14:15, 13:6), u okviru 1. runde Top 16 faze Evrolige. Bolje su počeli utakmicu Moskovljani, ali su domaćini uvek uspevali da održe korak i dolaze na korak od preokreta do kraja poluvremena. Imao je CSKA i desetak poena prednosti, pa se

3. jan 2014. 16:14

Trijumf Makabija protiv Lokomotive (VIDEO)

| 1. nov 2013. 18:54|0 komentara

Košarkaši Makabija ostvarili su pobedu na gostovanju protiv Lokomotive Kuban sa 58:73 (14:22, 18:24, 14:14, 12:13) u 3. kolu D grupe Evrolige. Izraelci su od samog starta nametnuli svoju igru i kontorlisali rezultat. Poveli su u ranoj fazi meča i do kraja prvog poluvremena postepeno su povećavali svoje vođstvo. Rutinskom igrom "ponos Izraela" priveo je

1. nov 2013. 18:54

Ubedljiva pobeda Lokomotive (VIDEO)

| 24. okt 2013. 20:20|0 komentara

Lokomotiva Kuban zabeležila je drugi trijumf u Evroligi, prvi na svom terenu protiv Lijetuvos Ritasa rezultatom 68:53 (19:10, 20:17, 16:14, 13:12). Nakon pobede u Beogradu protiv Crvene zvezde ruska ekipa je ostvarila ubedljivu pobedu protiv litvanskog predstavnika. Najefikasniji u Lokomotivi bio je Derik Braun sa 22 poena, dok je Ričard Hendriks dodao 16 poena. Kod

24. okt 2013. 20:20

Pašutin: Pobedićemo Zvezdu ako plan sprovedemo u delo

| 16. okt 2013. 18:45|0 komentara

Trener Lokomotive Jevgenij Pašutin izjavio je da njegovu ekipu očekuje teško gostovanje na početku Evrolige, ali da može do trijumfa. „Zvezda je tim koji ima karakter, imaće podršku navijača u jednoj u najvećih arena u Evropi, što će nam dodatno otežati posao. Svi naši igrači su zdravi i spremni za utakmicu. Imamo velike šanse da pobedimo,

16. okt 2013. 18:45