»Tag:Liga kup Engleske

Liga kup Engleske

ŠTA URADI: Da ga sudija nije poništio bio bi to najbizarniji autogol i postigao bi ga defanzivac Mančester junajteda (VIDEO)

| 29. okt 2015. 11:35|0 komentara|HotSport

Najveće iznenađenje osmine finala Liga kupa Engleske napravio je Midlzbro koji je posle penala na Old Trafordu savladao Mančester junajted. Britanski mediji bruje o blamaži „crvenih đavola“, a šaljive sportske strane se bave neverovatnim potezom Dalija Blinda. Autogol mladoh Holanđanina pogledajte ispod teksta.

29. okt 2015. 11:35

NEMANJA MATIĆ: Surovi profesionalac! (FOTO)

| 1. mar 2015. 22:18|0 komentara

Jedan je od najboljih fudbalera Čelsija. Dečko za primer drugima. Nemalo puta je hvaljen od jednog od najboljih trenera sveta Žozea Murinja. Reč je o Nemanji Matiću, srpskom reprezentativcu koji je danas posle meča finala Liga kupa Engleske pokazao o kakvom se profesionalcu radi. Surovom!

1. mar 2015. 22:18

LK ENGLESKE: Eriksen odveo Totenhem na Vembli

| 28. jan 2015. 22:41|0 komentara

Malo je nedostajalo da Šefild Junajted izbori produžetke u drugom polufinalu Liga kupa Engleske, ali je Kristijan Eriksen sa dva gola doneo remi Totenhemu (2:2) koji će u finalu na Vembliju igrati protiv Čelsija u reprizi finala iz sezone 2006/07.

28. jan 2015. 22:41

LK ENGLESKE: Ivanović odveo Čelsi u finale (VIDEO)

| 27. jan 2015. 23:20|0 komentara

Ni u drugom polufinalnom meču između Čelsija i Liverpula nije bilo pobednika posle 90 minuta igre, ali u večerašnjem duelu za razliku od onog pre nedelju dana nije bilo ni golova pa su o prvom finalisti Liga kupa morali da odluče produžeci.

27. jan 2015. 23:20

LK ENGLESKE: Siti predao trofej, ‘sveci’ i dalje gaze (VIDEO)

| 29. okt 2014. 22:52|0 komentara

Tri preostale utakmice osmine finala Liga kupa Engleske odigrane su u sredu, a za najveće iznenađenje pobrinuo se Njukasl koji je maksimalno iskoristio krizu u kojoj se nalazi Mančester Siti pa je savladao "građane" pred njegovim navijačima sa 2:0. Gosti su već u 6. minutu golom Arona najavili iznenađenje, da bi trijumf "svraka" potvrdio Sisoko

29. okt 2014. 22:52