»Tag:Liga kup Engleske

Liga kup Engleske

ŠTA URADI: Da ga sudija nije poništio bio bi to najbizarniji autogol i postigao bi ga defanzivac Mančester junajteda (VIDEO)

| 29. okt 2015. 11:35|0 komentara|HotSport

Najveće iznenađenje osmine finala Liga kupa Engleske napravio je Midlzbro koji je posle penala na Old Trafordu savladao Mančester junajted. Britanski mediji bruje o blamaži „crvenih đavola“, a šaljive sportske strane se bave neverovatnim potezom Dalija Blinda. Autogol mladoh Holanđanina pogledajte ispod teksta.

29. okt 2015. 11:35

NEMANJA MATIĆ: Surovi profesionalac! (FOTO)

| 1. mar 2015. 22:18|0 komentara

Jedan je od najboljih fudbalera Čelsija. Dečko za primer drugima. Nemalo puta je hvaljen od jednog od najboljih trenera sveta Žozea Murinja. Reč je o Nemanji Matiću, srpskom reprezentativcu koji je danas posle meča finala Liga kupa Engleske pokazao o kakvom se profesionalcu radi. Surovom!

1. mar 2015. 22:18

LK ENGLESKE: Siti predao trofej, ‘sveci’ i dalje gaze (VIDEO)

| 29. okt 2014. 22:52|0 komentara

Tri preostale utakmice osmine finala Liga kupa Engleske odigrane su u sredu, a za najveće iznenađenje pobrinuo se Njukasl koji je maksimalno iskoristio krizu u kojoj se nalazi Mančester Siti pa je savladao "građane" pred njegovim navijačima sa 2:0. Gosti su već u 6. minutu golom Arona najavili iznenađenje, da bi trijumf "svraka" potvrdio Sisoko

29. okt 2014. 22:52

LIGA KUP: Siti dao sedam komada za poluvreme, Čelsi se mučio sa Boltonom

| 24. sep 2014. 23:34|0 komentara

Večeras je odigrano preostalih šest utakmica 3. kola Liga kupa u kojima su favoriti opravdali svoju ulogu sa manje ili više poteškoća. Gotovo neverovatan meč viđen je na Etihadu gde je Mančester Siti očekivano napunio do vrha mrežu Šefild Venzdeja, ali ono što je zanimljivo je da je svih sedam pogodaka palo u drugom oluvremenu.

24. sep 2014. 23:34

Bruka: Trećeligaš demolirao Junajted i izbacio ga iz Kupa (VIDEO)

| 26. avg 2014. 23:25|0 komentara

U danu kada je klub napravio jedan od najvećih transfera u svojoj istoriji, Mančester junajted je doživeo i najveću blamažu. Naime, "crveni đavoli" su u drugom kolu Liga kupa sa ubedljivih 4:0 poraženi od trećeligaša MK Donsa. Golove za člana Lige jedan postigli su Vi Grig u 25. i 63. minutu, kao i Benik Afobe

26. avg 2014. 23:25