»Tag:Kopa Libertadores

Kopa Libertadores

EVROGOL: Prelep lob Valdivije uz pomoć defanzivca Tigrea (VIDEO)

| 16. jula 2015. 10:50|0 komentara|HotSport

Fudbaleri Internacionala savladali su Tigres sa 2:1 u prvom meču polufinala Kopa Libertadores, a meč u Porto Alegreu obeležio je evrogol brazilskog (ne čileanskog virtouza) Valdivije. Vezista Internacionala je u 9. minutu na neverovatan način lobovao golmana gostiju Guzmana, mada mu je u tome pomogao i defanzivac meksičkog tima Ajala. Ipak, uživajte u prelepom pogotku

16. jula 2015. 10:50

San Lorenco je šampion Južne Amerike (VIDEO)

| 14. avg 2014. 8:55|0 komentara

Fudbaleri argentinskog San Lorenca novi su šampioni Južne Amerike pošto su u revanš meču finala Kopa Libertadores na svom Pedro Bedigain Flores stadionu savladali paragvajski Nasional rezultatom 1:0. Kako je prvi meč završen 1:1, tim iz predgrađa Buenos Ajresa se po prvi put zlatnim slovima upisao u istoriju latinoameričkog fudbala. San Lorenco je godinama u

14. avg 2014. 8:55

Veselo: Urugvajski fubaleri uz seksi devojke i ‘lake’ droge slavili pobedu (FOTO)

| 11. maja 2014. 11:16|0 komentara

Dvojica fudbalera urugvajskog Defensor Sportinga našla su se na udaru javnosti nakon što su 'procurele' fotografije njihovog provoda u Kolumbiji. Naime, Matias Malvino i Ramon Arias su nakon prve utakmice četvrtfinala Kupa Libertadores između Defensora i domaćeg Atletiko Nacionala, koju je urugvajski tim rešio u svoju korist rezultatom 0:2, uputili u noćni provod u kolumbijskom

11. maja 2014. 11:16

Kako izgleda pobesneli igrač kada dobije dva kartona za minut? (VIDEO)

| 9. apr 2014. 11:19|0 komentara

Na utakmici između čileanskog O'Higinsa i argentinskog Lanusa koji je igran u okviru Kupa Libertadores velika frka digla se nakon kontoverzno dosuđenog penala za domaćina. Zbog protesta nakon takve sudijske odluke napadač gostiju Santjago Silva dobio je žuti karton, ali na tome se nije sve završilo. Naim, golman Lanusa odbranio je jedanaesterac, nakon čega je

9. apr 2014. 11:19

Ronaldinjo sa Atletikom uzeo Kopa Libertadores /VIDEO/

| 25. jula 2013. 10:42|0 komentara

Sinoć je odigran revanš susret finala Kopa Libertadores u kojem je Ronaldinjov Atletiko Mineiro savladao Olimpiju 2:0. Pošto je u prvoj utakmici Olimpija slavila identičnim rezultatom pobednika su odlučili jedanaesterci, a Atletiko je slavio 4:3. Domaći su u vodstvo stigli na samom početku drugog poluvremena, a strelacc je bio Žo u 46. minutu, da bi

25. jula 2013. 10:42