»Tag:KK Sloboda

KK Sloboda

Sloboda savladala oslabljenu Megu

| 25. maja 2013. 20:47|0 komentara

Sloboda je u Užicu trijumfovala protiv Mega Vizure sa 95:82 (20:20, 27:22, 26:23, 22:17) u poslednjem kolu Agroživ Superlige. Mega je u ovaj meč ušla bez igrača koji su je predvodili na prethodnim mečevima, pa ni ne čudi poraz koji su doživeli od Slobode. Najefikasniji u timu Slobode bio je Dušan Kutlešić sa 22 poena.

25. maja 2013. 20:47

Prva pobeda Konstantina u Superligi

| 13. apr 2013. 21:51|0 komentara

Niški Konstantin je svoju prvu pobedu u Agroživ Superligi Srbije ostvario u 5. kolu pošto je pred oko 1.000 gladalaca u Čairu savladao užičku Slobodu sa 79:59 (24:12, 24:22, 13:11, 18:14), nanevši tako gostima četvrti ligaški poraz. Ključnu prednost Konstantin je stekao u prvom periodu, da bi potom iz četvrtine u četvrtinu vođstvo ekipe Marka

13. apr 2013. 21:51

Veliki preokret Slobode protiv Metalca

| 6. apr 2013. 20:51|0 komentara

Košarkaši užičke Slobode ostvarili su prvi trijumf u Superligi Srbije i to savladavši valjevski Metalac pred 2.500 gledalaca u Velikom Parku sa 90:88 (18:24, 26:25, 18:23, 28:16), dok gostujući i dalje ne zna za pobedu. Do sredine prve četvrtine Sloboda je držala rezultatski priključak, ali je u samoj završnici Metalac napravio seriju 6:0 pa se

6. apr 2013. 20:51

Novosađani ubedljivi protiv Užičana

| 3. apr 2013. 21:46|0 komentara

Novosadska Vojvodina je neočekivano lako savladala užičku Slobodu sa 91:65 (21:14, 24:16, 23:15, 23:20) u meču 2. kola košarkaške Superlige Srbije što će joj doneti doebu prvog mesta na tabeli sa Radnički i Crvenom zvezdom ili Partizanom, dok su gosti upisali i drugi poraz. Domaći tim je već do poluvremena imao velikih 15 poena viška,

3. apr 2013. 21:46