»Tag:KK Konstantin

KK Konstantin

KLS: Vršac preokretom slavio u Nišu

| 17. nov 2013. 21:14|0 komentara

Košarkaši Vršca pobedom u Nišu nad Konstantinom rezultatom 69:76 (19:13, 18:21, 20:17, 12:25) pobegli su sa začelja tabele i pridružili se timovima sa jednakim skorom pobeda i poraza (4/4). Vršac je odličnom igrom u poslednjoj četvrtini preokrenuo rezultat u svoju korist i na kraju zabeležio zasluženu pobedu. Najefikasniji u timu Vršca bio je Dragoslav

17. nov 2013. 21:14

Metalac slomio Konstantin u drugom poluvremenu

| 25. maja 2013. 21:45|0 komentara

U poslednjoj utakmici 14. kola Agroživ Superlige Metalac Koteks je na svom parketu savladao Konstantin sa 69:52 13:14, 17:16, 25:11, 14:11). Posle vrlo izjednačenog prvog poluvremena domaći košarkaši su u trećoj deonici potpuno nadigrali svog rivala. Nakon toga Metalac je rutinski meč priveo kraju i slavio pobedu. Najbolji u redovima Metalca bio je Slavko Vraneš

25. maja 2013. 21:45

Sloboda zakucala Konstanitn za dno

| 17. maja 2013. 20:29|0 komentara

Košarkaši Slobode savladali su u prvoj utakmici 12. kola Agroživ Superlige Konstantin sa 77:71 (16:19, 14:17, 21:19, 26:16) na svom parketu. Iako su Nišlije imale vođstvo tokom većeg dela susreta Sloboda je preokrenula rezultat sredinom poslednje četvrtine. Konstantin je uspeo da priđe na samo poen zaostatka pred kraj meča, ali su Užičani na kraju slavili.

17. maja 2013. 20:29

Vojvodina blizu plasmana u plej of

| 15. maja 2013. 21:56|0 komentara

FOTO: STARSPORT Košarkaši Vojvodine Srbijagas savladali su Konstantin na gostovanju u Nišu sa 69:86 (18:23, 15:20, 20:20, 16:23) u okviru 11. kola Agroživ Superlige. Novosađani su bili nadmoćni pod obručima. Uhvatili su 41 loptu, dok su Nišlijje samo 17 puta uspeli da dođu do lopte pod koševima. Iz tog razloga centar Vojvodine Radomir

15. maja 2013. 21:56

Metalac slavio u derbiju začelja

| 1. maja 2013. 21:31|0 komentara

Košarkaši valjevskog Metalca na gostovanju u Nišu savladali su ekipu Konstantina u derbiju začelja odigranog u okviru 7. kola Agroživ Superlige Srbije sa 90:71 (27:27, 24:9, 12:16, 27:19). Ekipa Metalca je do druge pobede u elitnom rangu takmičenja došla pre svega zbog odlične partije u drugoj četvrtini koja je pripala Valjevcima sa čak 15 poena

1. maja 2013. 21:31

Partizan rutinski protiv Konstantina

| 17. apr 2013. 21:09|0 komentara

FOTO: STARSPORT Košarkaši Partizana zabeležili su i šestu pobedu u isto toliko utakmica u Superligi. Oni su u Pioniru slavili sa 76:64 (17:16, 27:13, 16:19, 16:16) nad Konstantinom. Gosti iz Niša su parirali šampionu Srbije tokom cele prve četvrtine. Ipak, sjajna forma crno-belih došla je do izražaja u drugoj deonici kada su serijom

17. apr 2013. 21:09

Prva pobeda Konstantina u Superligi

| 13. apr 2013. 21:51|0 komentara

Niški Konstantin je svoju prvu pobedu u Agroživ Superligi Srbije ostvario u 5. kolu pošto je pred oko 1.000 gladalaca u Čairu savladao užičku Slobodu sa 79:59 (24:12, 24:22, 13:11, 18:14), nanevši tako gostima četvrti ligaški poraz. Ključnu prednost Konstantin je stekao u prvom periodu, da bi potom iz četvrtine u četvrtinu vođstvo ekipe Marka

13. apr 2013. 21:51