»Tag:Kik-boks

Kik-boks

KIK-BOKS: Saida Bukvić šampion Evrope!

| 29. okt 2016. 19:27|0 komentara|Beta

Reprezentativka Srbije u kik-boksu Saida Bukvić osvojila je danas zlatnu medalju u lou-kiku na Evropskom prvenstvu u Mariboru. Bukvićeva, koja je nastupila u kategoriji do 52 kilograma, savladala je u finalu Eminu Arslan iz Turske sa 3:0.

29. okt 2016. 19:27

KIK-BOKS: Miličić pokvario vagu na merenju

| 17. dec 2014. 18:27|1 komentar

U Novom Sadu održano je zvanično merenje pred kik-boks spektakl koji će se u četvrtak održati u hali SPENS i u kom će se Nenad Pagonis boriti za titulu prvaka sveta. Ipak, zvezda večeri biće debitant u ringu, bivši NBA šampion, Darko Miličić.

17. dec 2014. 18:27

NBA ŠAMPION U RINGU: Miličić najavljuje borbu Nenada Pagonisa (VIDEO)

| 16. dec 2014. 18:03|0 komentara

U četvrtak sa početkom u 23 časa u Novom Sadu održaće se borilačko veče šampiona u kome će se najbolji srpski kik-bokser Nenad Pagonis boriti za titulu prvaka sveta. Ipak, u hali SPENS biće zanimljivo i toku uvoden borbe čiji će glavni akter biti najmlađi NBA šampion Darko Miličić. Videćemo kako će se sjajni košarkaš

16. dec 2014. 18:03

MILIČIĆ JE SPREMAN: Bliži se debi u kik-boksu

| 9. dec 2014. 18:14|0 komentara

Nekadašnji NBA igrač Darko Miličić boriće se 18.decembra u Novom Sadu protiv Radovana Radojčina. Bivši košarkaški reprezentativac Srbije i drugi pik na NBA draftu 2003. godine će se prvi put u karijeri boriti u kik-boks meču.

9. dec 2014. 18:14

PRELOMIO ZAUVEK: Darko Miličić: Ne želim u Zvezdu, niti košarku, gotovo je

| 24. sep 2014. 11:56|0 komentara

Nekdašnji drugi pik s drafta, momak koji je u NBA ligu izabran pre Ol-star igrača Krisa Boša ili Dvejna Vejda, osvajač šampionskog prstena sa Detroit Pistonsima, Darko Miličić, definitivno se oprostio od košarkaške karijere. Kako je sam potvrdio u ekskluzivnom intervjuu s Kurirom, on nema nameru da više ikad vraća na košarkaški parket. - Košarka je

24. sep 2014. 11:56

Saida Bukvić juniorska prvakinja sveta u kik-boksu

| 14. sep 2014. 9:58|0 komentara

Reprezentativka Srbije u kik-boksu Saida Bukvić osvojila je zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu za kadete i juniore u Riminiju, u disciplini lou-kik do 52 kilograma. Bukvićeva je u juniorskom finalu savladala Savinu Vatistu iz Grčke sa 3:0. Trener ove 18-godišnje Novopazarke, Husein Dupljak rekao je da je posle pobede u polufinalu nad Hrvaticom Anom Filipović

14. sep 2014. 9:58