Katanija

VREMEPLOV: Nervozni Mirko Vučinić u epizodi – ‘Sad ću da te opsujem na balkanski način’ (VIDEO)

Crnogorski fudbaler je demonstrirao mentalitet sa Balkana u svom punom sjaju. I to u potpuno bezazlenoj situaciji.

RIGOROZNO: Katanija izbačena iz lige zbog nameštanja

Nekadašnji prvoligaš sa Sicilije, Katanija, prethodne sezone je namestio čak pet utakmica kako bi zadržao mesto u Seriji B.

NOVI KALČOPOLI: Predsednik Katanije priznao da je nameštao utakmice

Predsednik fudbalskog kluba Katanija Antonino Pulvirenti priznao je da je učestvovao u nameštanju pet utakmica italijanske Serije B, kako bi sprečio da njegov klub ispadne u treću ligu.

STRAVIČNE PRETNJE: Predsednik kluba dobio metak u pismu

Fudbalski huligani pošast su koja nagriza planetarno najpoularniji sport širom svetskih meridijana i uporednika iako mnogi neprijatna dešavanja vezuju uz Superligu Srbije.

REAL PRATI ZVEZDINO DETE: Anćeloti oduševljen mladim Srbinom

Španski AS pozivajući se na pojedine italijanske medije u današnjem izdanju tvrdi da trener madridskog Reala Karlo Anćeloti pomno prati partije nekadašanjeg fudbalera Crvene zvezde Filipa Jankovića. 19-godišnji vezista trenutno kao pozajmljeni igrač Parme igra za sicilijansku Kataniju u Seriji B, ali bez obzira što je nastupio u samo jednom meču njegov razvoj se pomno … Continue reading REAL PRATI ZVEZDINO DETE: Anćeloti oduševljen mladim Srbinom

Imperator se vraća u Italiju?

Posle dvogodišnje pauze Brazilac Adrijano Leite Ribeiro u januaru je zaigrao za Atletiko Paranense, ali se ni u tom klubu nije zadržao dugo pošto je suspendovan nakon što je propustio dva treninga. Međutim, njegova nestašnost očigledno ne smeta upravi Katanije koja želi da ga angažuje, a očigledno ni on nema ništa protiv. “Zašto da ne? Katanija … Continue reading Imperator se vraća u Italiju?

Sicilijanci doneli titulu Juveu, Parma bolja od Mihe (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa dva kola pre kraja i zvanično su odbranili titulu u Seriji A nakon što je Roma poražena od Katanije u gostima rezultatom 4:1.  Izko je posle sjajne akcije i pete Letoa doneo vođstvo Kataniji, a isti igrač poduplao je prednost domaćih nakon greške odbrane Rimljana. Toti je u 37. minutu vratio goste u … Continue reading Sicilijanci doneli titulu Juveu, Parma bolja od Mihe (VIDEO)

Katanija i Kaljari podelili bodove (VIDEO)

U derbiju donjeg dela tabele, igranom u okviru 27. kola italijanske Serije A, Katanija i Kaljari su odigrali nerešeno 1:1 (0:0) i podelili bodove. U dosta izjednačenom duelu na kraju nije bilo pobednika, a oba gola su postignuta u drugom poluvremenu. Prvo je Vecino u 53. minutu postigao pogodak za vođstvo Kaljarija 1:0, da bi … Continue reading Katanija i Kaljari podelili bodove (VIDEO)

Katanija iznenadila Lacio (VIDEO)

Fudbaleri Katanije savladali su danas Lacio sa 3:1 (1:1) na domaćem terenu u okviru 24. kola italijanske Serije A. Domaći tim je poveo već u 1. minutu preko Izka, do pauze Mauri je u nadoknadi prvog dela izjednačio na 1:1. U nastavku prvo je Spoli pogodio za 2:1, da bi konačnih 3:1 postavio Peruci u … Continue reading Katanija iznenadila Lacio (VIDEO)

Napoli doveo Anduhara

Golman Katanije, Marijan Anduhar, od večeras je novi igrač Napolija, potvrđeno je iz kluba sa Sicilije. “Katanija obaveštava da je prodala Mariana Anduhara Napoliju. Istovremeno je dogovoreno da on ostane u Kataniji, kao pozajmljen igrač, do kraja sezone”, saopšteno je na zvaničnom sajtu kluba. Finansijski detalji transfera još uvek nisu objavljeni, a 30-godišnji Anduhar ove … Continue reading Napoli doveo Anduhara