»Tag:Kajak

Kajak

KAJAK: Tri medalje u Taragoni

| 24. juna 2018. 22:22|0 komentara|Kajak savez Srbije

Srpski kajakši osvojili su tri medalje, po jednu zlatnu, srebrnu i bronzanu, na 18. Mediteranskim igrama u Taragoni (Španija). Srpski kajakši osvojili su tri medalje, po jednu zlatnu, srebrnu i bronzanu, na 18. Mediteranskim igrama u Taragoni (Španija). Srpski kajakši osvojili su tri medalje, po jednu zlatnu, srebrnu i bronzanu, na 18. Mediteranskim igrama u Taragoni (Španija).

24. juna 2018. 22:22

KAJAK: Šest normi za Evropske igre

| 11. juna 2018. 12:32|0 komentara|Kajak Srbija

Na osnovu plasmana na Evropskom prvenstvu u Beogradu, a po kriterijumima Olimpijskog komiteta Srbije, kajakaška reprezentacija će na Evropskim igrama u Minsku (Belorusija) 2019. godine imati posade u šest disciplina.

11. juna 2018. 12:32

KAJAK: Srbi srebrni u Segedinu

| 19. maja 2018. 15:54|0 komentara|Kajak savez Srbije

Trećeg dana Svetskog kupa u Segedinu novu medalju za Srbiju osvojili su Nebojša Grujić i Marko Novaković. U finalu discipline dvosed na 200 metara trofejna posada okitila se srebrom. U dramatičnom finišu kroz cilj su prošlu u vremenu 31.752 sekunde, odmah posle čamca Španije (31.429).

19. maja 2018. 15:54

KAJAK: Finale na Adi u subotu

| 13. apr 2018. 18:00|0 komentara|KS Srbije

Na Adi Ciganliji su održane kvalifikaciione trke Kupa Srbije za 2018. godinu. Na vodi su bili jednosedaši u kategoriji kadeta, juniora i seniora iz 20 srpskih klubova.

13. apr 2018. 18:00

KAJAK: Beograd središte dešavanja

| 4. juna 2017. 12:47|0 komentara|Ministarstvo omladine i sporta

Glavni grad Srbije je prethodnih dana središte kajakaškog sveta. Sa oko hiljadu takmičara iz 58 zemalja koji će se boriti u 175 trka na četiri distance: 1000, 500, 200 i 5000 metara, ovogodišnje takmičenje u Beogradu najmasovnije je ove sezone.

4. juna 2017. 12:47