»Tag:Kadetska reprezentacija Srbije

Kadetska reprezentacija Srbije

OSVETA: Mlađi kadeti poraženi od Češke

| 20. okt 2016. 19:05|0 komentara|HotSport, FSS

Posle pobede u prvoj proveri sa vršnjacima Češke, mlađi kadeti Vladimira Ješića poraženi su u drugom testu. Strelac jedinog gola bio je Puthorocki u nastavku utakmice.

20. okt 2016. 19:05

KADETI U POHODU NA EVROPU: Stolica saopštio spisak

| 2. maja 2016. 16:36|0 komentara|Fudbalski savez Srbije

Kadetska reprezentacija Srbije (U-17) okončala je mini pripreme za Evropsko prvenstvo u Azerbejdžanu (05.-21.maj) i večeras odlazi za Baku, a selektor Ilija Stolica odredio je konačan spisak igrača (16 plus dva golmana) koji će braniti boje Srbije na šampionatu.

2. maja 2016. 16:36

STOLICA SAOPŠTIO SPISAK: Kadeti počinju pripreme za Evropsko prvenstvo

| 22. apr 2016. 16:52|2 Comments|Fudbalski savez Srbije

Kadetska reprezentacija Srbije (U-17) učesnik je Evropskog prvenstva u Azerbejdžanu (5. – 21.maj), a selektor Ilija Stolica saopštio je širi spisak igrača koji broji 23 imena. Neposredno pred odlazak u Baku, Stolica će da obelodani konačnu listu na kojoj će biti dva golmana i 16 igrača, koliko ih prema propozicijama UEFA može biti na listi

22. apr 2016. 16:52

TIM ZA KVALIFIKACIJE: Stolica pozvao 23 igrača

| 15. mar 2016. 15:23|0 komentara|FSS

Posle četiri provere, dva poraza, jednog remija i pobede (Italija 2:4, 1:3, Bugarska 3:3, 2:0) kadetska selekcija Srbije odlazi u Poljsku gde je od 28. marta do 3. aprila očekuju mečevi za plasman na Evropsko prvenstvo, koje se održava u Azerbejdžanu od 5. do 21. maja.

15. mar 2016. 15:23

PRIJATELJSKA: Kadeti remizirali sa komšijama

| 10. dec 2015. 17:13|0 komentara|Fudbalski savez Srbije, HotSport

Posle pobede u prvoj utakmici (4:1), kadetska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno u drugom meču sa vršnjacima iz Mađarske – 1:1 (0:1).

10. dec 2015. 17:13

Nemilosrdni “orlići“ pobedom od 85 poena razlike do četvrtfinala!

| 12. avg 2014. 18:49|0 komentara

Kadetska reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale SP u Ujedinjenim Arapskim Emiratima nakon što je danas u osmini finala deklasirala domaćina rezultatom 116:31 (28:9, 24:3, 32:6, 32:13)!  Šestorica srpskih igrača imali su dvocifren učinak, a najbolji među njima bio je Nikola Popović koji je ostvario dabl-dabl učinak od 26 poena i 14 skokova.Već u četvrtfinalu naše

12. avg 2014. 18:49

Minimalac kadeta protiv Slovenije

| 11. mar 2014. 19:33|0 komentara

Kadetska reprezentacija Srbije pobedila je u Čelarevu ekipu Slovenije rezultatom 1:0 u sklopu priprema za završnicu kvalifikacija za odlazak na EP na Malti.  FOTO: fss.rs Izabranici selektora Branislava Nikolića savladali su Sloveniju golom Miljana Petrovića u 56. minutu. Pobeda je mogla biti izražena i ubedljivijom razlikom, ali je golman gostiju Jarc odbranio jedanaesterac Milošu

11. mar 2014. 19:33