»Tag:Ivan Lenđer

Ivan Lenđer

Katarina, Ivan i Čaba u polufinalu EP

| 22. avg 2014. 14:50|0 komentara

Srpski plivači Katarina Simonović, Ivan Lenđer i Čaba Silađi plasirali su se danas u polufinale Evropskog prvenstva u Berlinu.  Simonovićeva je u kvalifikacijama na 200 metara slobodnim stilom zauzela 14. mesto u vremenu novog državnog rekorda - 2:00,92 minuta.Lenđer je u disciplini 100 metara delfin bio 11. u vremenu 52.76 sekundi.Silađi je pobedio u svojoj

22. avg 2014. 14:50

Lenđeru za osam stotinki izmaklo finale EP

| 18. avg 2014. 19:41|0 komentara

Srpski plivač Ivan Lenđer nije uspeo da se plasira u finale Evropskog prvenstva u Berlinu na 50 metara delfin stilom pošto je zauzeo peto mesto u svojoj trci i deveto u ukupnom plasmanu.  FOTO: STARSPORT Ipak, on je zabeležio svoj najbolji rezultat od 23.68 sekundi, a finale mu je izmaklo za samo osam stotinki. Najbže vreme imao

18. avg 2014. 19:41

Posle Čavića i Velje, apel uputio i Lenđer

| 21. maja 2014. 15:00|0 komentara

Idu Čavićevim stopama. Naslednici najboljeg srpskog plivača Milorada Čavića, Velimir Stjepanović i Ivan Lenđer, svako na svoj način, priključili su se humanitarnim akcijama. Velja na svojim društvenim mrežama deli broje za pomoć Srbiji i Bosni, a apelu se priključio i Ivan Lenđer. FOTO: STARSPORT "Drago mi je što su se ljudi odazvali akciji

21. maja 2014. 15:00

Novo finale za Stjepanovića

| 15. dec 2013. 13:37|0 komentara

Reprezentativac Srbije u plivanju Velimir Stjepanović plasirao se danas u finale trke na 200 metara slobodno na prvenstvu Evrope u malim bazenima (25m) u Herningu. Stjepanović je u kvalifikacijama stazu preplivao u vremenu 1:44,98 minuta i plivaće u prvoj stazi u finalu koje je na progamu od 17.30 časova. Stjepanović je na šampionatu u Danskoj do

15. dec 2013. 13:37

Ivan Lenđer u reprezentaciji Evrope

| 12. nov 2013. 21:29|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski plivač Ivan Lenđer učestvovaće u nadmetanju evropskih i američkih plivača, koje će se održati 20. i 21. decembra u Glazgovu. Osvajač zlatnih medalja na Mediteranskim igrama ove godine u disciplinama 50 i 100 metara leptir će se naći u timu Evrope, koji broji 22 člana. Lenđer (23) je 2006. godine

12. nov 2013. 21:29

Lenđer oborio rekord Srbije i ostvario normu za EP

| 7. nov 2013. 21:47|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski plivač Ivan Lenđer postavio je rekord Srbije u trci na 200 metara leđno. Lenđer je u odličnoj trci na 200 metara ostvario vreme od 1:56,95 što je bilo brže za 73 stotinke od prethodnog rekorda koji je držao Lazar Bogdanovski. Ovim rezultatom Lenđer je ostvario normu za predstojeće Evropsko prvenstvo u

7. nov 2013. 21:47

Lenđer četvrti u Dubaiju

| 18. okt 2013. 19:17|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski plivač Ivan Lenđer zauzeo je četvrto mesto u finalu trke na 100 metara delfin na Svetskom Kupu u Dubaiju. Lenđer je preplivao tu deonicu u vremenu od 51,47 sekundi. Prvi je bio Južnoafrikanac Čad Le Klos sa 49,14 sekundi, dok je drugo mesto pripalo Amerikancu Tomasa Šildsa sa 49,16 sekundi. Treće

18. okt 2013. 19:17

Lenđer u finalu Dubaija

| 18. okt 2013. 13:06|0 komentara

Reprezentativac Srbije u plivanju Ivan Lenđer plasirao se u finale na 100 metara delfin stilom na Svetskom kupu u Duibaiju, pošto je danas u kvalifikacijama bio drugi sa 52,13 sekundi. Drugi predstavnik Srbije u ovoj disciplini Velimir Stjepanović završio je trku na 12. mestu u vremenu 54,07 sekundi. Čaba Silađi nije uspeo da se plasira

18. okt 2013. 13:06

Lenđer bez finala na 100 metara delfin

| 2. avg 2013. 19:47|0 komentara

Srpski plivač Ivan Lenđer nije uspeo da se plasira u finale na 100 metara delfin stilom na prvenstvu sveta u Barseloni.  Lenđer je zauzeo peto mesto u prvoj polufinalnoj trci rezultatom 52.10 sekundi, što je bilo ukupno 12. vreme. Najbolji rezultat u polufinalu isplivao je Amerikanac Rajan Lohti (51.48).

2. avg 2013. 19:47

Lenđer u polufinalu

| 2. avg 2013. 11:36|0 komentara

foto:starpsport Reprezentativac Srbije u plivanju Ivan Lenđer plasirao se u petak u polufinale trke na 100 metara delfin na Svetskom prvenstvu u Barseloni. Lenđer je u kvalifikacijama zauzeo četvrto mesto rezultatom od 51 sekund i 95 stotinki. Najbolji u kvalifikacijama bio je Rus Jevgenij Korotiškin sa 51,55 sekundi. Drugo mesto zauzeo je Južnoafrikanac

2. avg 2013. 11:36

Stjepanović i Lenđer bez finala na SP

| 28. jula 2013. 12:19|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski plivači Velimir Stjepanović i Ivan Lenđer nisu uspeli da se plasiraju u finala u svojim disciplinama na Svetskom prvenstvu koje se održava u Barseloni. Stjepanović je u trci na 400 metara slobodnim stilom završio na 18. mestu sa vremenom 3:51,90 minuta. Lenđeru je za dlaku ostao bez polufinala u trci

28. jula 2013. 12:19

Stjepanović juriša na medalju na SP u Barseloni

| 18. jula 2013. 13:09|0 komentara

FOTO: STARSPORT Na predstojećem Svetskom prvenstvu u Barseloni, koje će biti održano od 19. jula do 4. avgusta Srbiju će predstavljati sedam plivača i to Velimir Stjepanović, Ivan Lenđer, Čaba Silađi, Boris Stojanović, Bogdan Knežević, Miroslava Njadanovski i Andreja Basaraba. Najtalentovaniji srpski plivač Velimir Stjepanović istakao je danas da očekuje da se bori

18. jula 2013. 13:09

Lenđer osvojio drugo zlato na MI

| 24. juna 2013. 18:40|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski plivač Ivan Lenđer osvojio je zlatnu medalju na Mediteranskim igrama u disciplini 50 metara leptir stilom trijumfujući u finalnoj trci sa vremenom 23,50 sekundi, prenosi Tanjug. Lenđer se u Mersinu okitio drugim zlatnim odličjem, nakon što je u subotu pobedio na 100 metara leptir (52,30). Srebrnu medalju danas je osvojio

24. juna 2013. 18:40