»Tag:HSV

HSV

BUNDESLIGA: HSV postigao gol, ali ponovo izgubio (VIDEO)

| 28. sep 2014. 20:14|0 komentara

U poslednjem meču 6. kola Bundeslige Ajntraht je odneo sva tri boda iz Hamburga pošto je golom u samoj završnici trijumfovao sa 2:1 (1:0). Činilo se da će HSV golom postignutim posle punih 508 minuta posta uspeti da uzme makar bod, pošto su gosti došli do predsnoti pogotkom Seferovića, ali je tu nadu domaćeg tima

28. sep 2014. 20:14

Remi u Volfsburgu (VIDEO)

| 29. nov 2013. 22:38|0 komentara

Fudbaleri Volfsburga i HSV-a odigrali su nerešeno 1:1 (1:1) na premijeri 14. kola Bundeslige. Gosti su došli do vođstva u 19. minutu kada je mrežu zatresao Hakan Kalinoglu. Do izjednačenja domaći su došli u 31. minutu pošto je precizan sa bele tačke bio Rikardo Rodrigez. U ekipi Volfsburga ceo meč odigrao je srpski fudbaler Slobodan

29. nov 2013. 22:38

HSV silan u Frajburgu (VIDEO)

| 27. okt 2013. 17:25|0 komentara

Hamburger je protutnjao Frajburgom pošto je u 10. kolu Bundeslige razbio domaće rezultatom 0:3. HSV je do vođstva stigao u 37. minutu preko Maksimilijana Bajstera. Na početku drugog dela igre Pjer Lasoga je duplirao prednost, a konačan rezultat postavlja Rafael van der Vart u 63. minutu meča. Hamburger je sa ova tri boda skočio na

27. okt 2013. 17:25

Vatromet golova u Hamburgu, na kraju po bod za obe ekipe

| 20. okt 2013. 17:30|0 komentara

Tri puta je Štutgart vodio u Hamburgu protiv domaćeg HSV-a u meču 9. kola Bundeslige, ali na kraju ipak nije uspeo da dođe do trijumfa odnosno osvojio je samo jedan bod pošto je meč završen rezultatom 3:3 (1:2). Na poluvreme su "švabe" otišle sa golom prednosti pošto su pogađali Maksim i Gentner, dok je na

20. okt 2013. 17:30

Van Marvijk preuzeo HSV

| 22. sep 2013. 12:28|0 komentara

Novi trener nemačkog Hamburga postao jeBert van Marvijk, nekadašnji selektor reprezentacije Holandije. Nakon poraza od Dortmunda sa 6:2, uprava HSV-a je odlučila da uruči otkaz Torstenu Finku, koga će na klupi zameniti holandski stručnjak. "Hamburg je lep grad, HSV je veliki klub sa tradicijom i fantastičnim stadionom", izjavio je Van Marvijk holandskim medijima. Van Marvijk

22. sep 2013. 12:28

Mateus u užem izboru za trenera Hamburgera

| 18. sep 2013. 11:18|0 komentara

Bivši trener Partizana Lotar Mateus nalazi se u najužem krugu kandidata za novog trenera Hamburgera, koji je juče sa tog mesta otpustio Torstena Finka zbog nezadovoljavajućih rezultata na početku sezone. Poznato je da je Mateusova velika želja da dobije priliku u nekom bundesligaškom klubu kako bi i Nemcima dokazao da je vrhunski stručnjak, međutim neće mu

18. sep 2013. 11:18