Meksiko je zemlja koja, osim što je u Srbiju poslala nekoliko svojih TV "saopunica", poseduje i odličnu fudbalsku ligu. Da je to tako potvrdio je Žofre Geron, fudbaler Pačuke koji je na susretu sa Tigreom pokazao da ume na fantastičan način da zatrese mrežu rivala. Pogledajte i uživajte u fudbalskoj majstoriji...   hotsport.rs

29. sep 2014. 8:35

Rukavina čuva Valjadolid u Primeri!

| 3. maja 2014. 23:56|0 komentara

Fudbaleri Valjadolida pobedili su ekipu Espanjola rezultatom 1:0 (1:0), u večerašnjem meču 36. kola Primere divizion. Pred oko 16.000 gledalaca na stadionu ''Municipal Hose Zorilja'' u Valjadolidu, strelac jedinog gola na meču bio je Rukavina u 20. minutu. Gosti su utakmicu završili sa igračem manje, pošto je u 72. minutu drugi žuti, odnosno crveni karton

3. maja 2014. 23:56

Veliki rukometni mag Kiril Lazarov

| 17. juna 2013. 22:08|0 komentara

Kiril Lazarov je jedan od najboljih rukometaša na svetu, a to je pokazao i na meču Makedonija - Portugal kada je na spektakularan način postigao gol iz sedmerca. Pogledajte i uživajte...

17. juna 2013. 22:08