»Tag:Gengan

Gengan

Ibra PSŽ-u doneo Superkup (VIDEO)

| 2. avg 2014. 16:39|0 komentara

Fenomenalni Šveđanin Zlatan Ibrahimović postigao je dva gola ptotiv Gengana 2:0 (2:0) u Superkupu Francuske i šampionu doneo prvi trofej u novoj sezoni. Ibrahimović je meč odigran u Pekingu odlučio već u prvom poluvremenu. Prvi pogodak postigao je u devetom minutu. Već u 20. minutu bilo je jasno da trofej ide u Pariz. Sudija Klemen Trupin

2. avg 2014. 16:39

Traktorima u Pariz

| 4. maja 2014. 15:07|0 komentara

Navijači Genagana, koji sebe nazivaju "Farmeri", na jučerašnju finalnu utakmicu Kupa Francuske u kojoj su njihovi ljubimci savladali Ren, došli su prevoznim sredstvom koje je u skladu sa njihovim nadimkom. Naime, na put dug 480 kilometara od njihovog grada do prestonice Francuske najvatreniji navijači Gengana krenuli su traktorima. Kako je put dug, a prevozno sredstvo

4. maja 2014. 15:07

Minimalac Nanta za beg u ‘sigurnu luku’

| 13. apr 2014. 15:54|0 komentara

Pobedom od 1:0 nad Genganom u prvom nedeljnom meču 33. kola Šampionata Francuske Nant je i definitivno pobegao iz opasne zone pa neće morati da brine o opstanku. Jedini gol viđen je već u 4. minutu kada je Gakpe odlično reagovao na dodavanje Veretua i niko tada nije mogao ni da pomisli da će upravo

13. apr 2014. 15:54

Lil ‘juri’ Monako (VIDEO)

| 30. mar 2014. 20:34|0 komentara

Fudbaleri Lila savladali su večeras na svom terenu ekipu Gengana sa 1:0 u 31. kolu francuske Lige 1. Domaći tim je dominirao tokom čitavog meča, stvarao prilike, imao veliki posed lopte, ali je nagrada stigla tek u drugom minutu sudijske nadoknade kada je Salomon Kalu zatresao mrežu na asistenciju Baše, za konačnih 1:0. Lil je

30. mar 2014. 20:34

PSŽ u nadoknadi savladao Gengan (VIDEO)

| 31. avg 2013. 19:12|0 komentara

Ako pogledamo samo konačan rezultat utakmice 4. kola šampionata Francuske između Pari Sen Žermena i Gengana koji glasi 2:0 (0:0) pomislili bi da su "sveci" rutinski došli do drugog prvenstvenog trijumfa, ali uopšte nije bilo tako. Naime, gosti su se odlično branili sve do same završnice, čak u pojedinim trenucima i pretili golu Sirigua, ali

31. avg 2013. 19:12