»Tag:Fudbalska reprezentacija Danske

Fudbalska reprezentacija Danske

PREDAO SE KOLAROV: Gotovo je, kakva teorija

| 14. juna 2015. 11:28|2 Comments

Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je novi šamar, pošto je u subotu uveče poražena u Kopenhagenu od selekcije Danske sa 2:0 i na taj način je sebi ostavila samo teoretske šanse da se domogne završnice Evropskog prvenstva u Francuskoj.

14. juna 2015. 11:28

FOTOGALERIJA: Znoj i suze ‘orlova’ na oproštaju od EP

| 13. juna 2015. 23:12|3 Comments|HotSport

U Kopenhagenu je udaren poslednji ekser u sanduk srpskog fudbala. „Orlovi“ su doživeli novi poraz u I grupi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od Danske 2:0. Borila se četa Radovana Ćurčića, ali sem znoja i suza ništa drugo nije ostavila na terenu u Kopenhagenu. Kontinentalni šampionat je za Srbiju ostao nedosanjani san, a kako je to

13. juna 2015. 23:12

DANCI PROMAŠILI PENAL: Bravo, Stojke! (VIDEO)

| 13. juna 2015. 21:28|1 komentar|HotSport

Danska vodi od 13. minuta golom Poulsena, a prednost su domaćini mogli da udvostruče u 33. minutu. Tada je Nastasić oborio Hojberga, Kujpers je pokzao na penal, ali je šut Agera fantastično zaustavio Vladimir Stojković. Bravo, Stojke!

13. juna 2015. 21:28

SVE DALJE OD EP: Danska povela protiv Srbije (VIDEO)

| 13. juna 2015. 21:05|0 komentara|HotSport

Fudbaleri Srbije su u Kopenhagen doputovali sa jednim jedinim ciljem, a to su tri boda. Ipak, posle 13 minuta igre nismo optimisti. Posle sjajne akcije Bentnera, Poulsen je sa 16 metara preciznim udarcem matirao Stojkovića. Danska vodi 1:0…

13. juna 2015. 21:05