»Tag:Fudbalska reprezentacija Danske

Fudbalska reprezentacija Danske

PREDAO SE KOLAROV: Gotovo je, kakva teorija

| 14. juna 2015. 11:28|2 Comments

Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je novi šamar, pošto je u subotu uveče poražena u Kopenhagenu od selekcije Danske sa 2:0 i na taj način je sebi ostavila samo teoretske šanse da se domogne završnice Evropskog prvenstva u Francuskoj.

14. juna 2015. 11:28

FOTOGALERIJA: Znoj i suze ‘orlova’ na oproštaju od EP

| 13. juna 2015. 23:12|3 Comments|HotSport

U Kopenhagenu je udaren poslednji ekser u sanduk srpskog fudbala. „Orlovi“ su doživeli novi poraz u I grupi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od Danske 2:0. Borila se četa Radovana Ćurčića, ali sem znoja i suza ništa drugo nije ostavila na terenu u Kopenhagenu. Kontinentalni šampionat je za Srbiju ostao nedosanjani san, a kako je to

13. juna 2015. 23:12

DANCI PROMAŠILI PENAL: Bravo, Stojke! (VIDEO)

| 13. juna 2015. 21:28|1 komentar|HotSport

Danska vodi od 13. minuta golom Poulsena, a prednost su domaćini mogli da udvostruče u 33. minutu. Tada je Nastasić oborio Hojberga, Kujpers je pokzao na penal, ali je šut Agera fantastično zaustavio Vladimir Stojković. Bravo, Stojke!

13. juna 2015. 21:28

SVE DALJE OD EP: Danska povela protiv Srbije (VIDEO)

| 13. juna 2015. 21:05|0 komentara|HotSport

Fudbaleri Srbije su u Kopenhagen doputovali sa jednim jedinim ciljem, a to su tri boda. Ipak, posle 13 minuta igre nismo optimisti. Posle sjajne akcije Bentnera, Poulsen je sa 16 metara preciznim udarcem matirao Stojkovića. Danska vodi 1:0…

13. juna 2015. 21:05

TOMOVIĆ ZNA PUT: Srpski inat nas vodi na Evropsko prvenstvo

| 12. nov 2014. 11:15|0 komentara

Reprezentativac Srbije Nenad Tomović uveren je da "Orlovi" imaju dovoljno kvaliteta da preskoče Dansku na putu ka plasnau na Evropsko prvenstvo 2016. godine. Reprezentacija Srbije doživela je težak šamar pošto su joj oduzeti bodovi koji su joj dodeljeni za zelenim stolom nakon prekida meča sa Albanijom. Ipak, uprkos tome, atmosfera u Kući fudbala u Staroj Pazovi je

12. nov 2014. 11:15

NEVOLJE ZA ‘ORLOVE’: Stojković povređen

| 11. nov 2014. 11:36|0 komentara

Golman reprezentacije Srbije, Vladimir Stojković, trenirao je pred utakmicu kvalifikacija za EP sa Danskom po posebnom režimu jer se žalio na povredu. Tokom jučerašnjeg dana doskorašnji čuvar mreže crno-belih Vladimir Stojković radio je individualno po posebnom režimu budući da je na okupljanje reprezentacije pristigao sa bolom u nozi. Naime, on je u poslednjoj utakmici izraelske lige

11. nov 2014. 11:36