»Tag:Frankfurt

Frankfurt

Obamejang odveo Borusiju dalje, bez debija Jojića (VIDEO)

| 11. feb 2014. 22:47|0 komentara

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Frankfurt rezultatom 1:0 u četvrtfinalu Kupa Nemačke. Jedini gol na meču postigao je Obamejang u 83. minutu susret, te tako obezbedio Borusiji prolaz u polufinale ovog takmičenja. Reprezentativac Srbije i bivši fudbaler Partizana, Miloš Jojić, presedeo je svih 90 minuta na klupi "Milionera". Pogledajte gol Obamejanga: hotsport.rs

11. feb 2014. 22:47

Frankfurt šokirao Leverkuzen

| 15. dec 2013. 19:57|0 komentara

U poslednjem meču 16. kola nemačke Bundeslige u fudbalu, Frankfurt je kao gost iznenadio Bajer i upisao pobedu od 1:0. Jedini strelac u iznenađujućoj pobedi bio je Rus u 61. minutu susreta, a pobeda Frankfurta mogla je biti još ubedljivija da je Hoselu iskoristio penal dosuđen u 95. minutu susreta, mada taj promašaj nije uticao

15. dec 2013. 19:57