»Tag:Frančeska Skijavone

Frančeska Skijavone

Bojana stala u drugom kolu Istanbula

| 16. jula 2014. 17:55|0 komentara

Bojana Jovanovski poražena je u drugom kolu WTA turnira u Istanbulu od italijanke Frančeske Skijavone rezultatom 2:0 (6:1, 6:4). Vrlo brzo je srpska teniserka "kapitulrala" protiv veoma raspoložene protivnice. Skijavone je prvi set završila za svega pola sata ubedljivom pobedom u gemovima 6:1. U drugom setu se Bojana probudila, odigrala mnogo bolje, ali nije uspela rezultatski

16. jula 2014. 17:55

Ana posle velike borbe savladala Skijavone

| 24. juna 2014. 21:30|0 komentara

Za razliku od Jelene Janković koja je eliminisana već na startu Vimbldona Ana Ivanović je uspela da trijumfuje u 1. kolu londonskog Gren slem turnira. Ivanovićeva je na startu imala vrlo tešku protivnicu Frančesku Skijavone, ali joj je 92 minuta igre bilo dovoljno da trijumfuje sa 2:0, po setovima 7:6(6), 6:4. U prvom setu obe

24. juna 2014. 21:30

Jankovićeva pobedom u Brizbejnu započela sezonu

| 30. dec 2013. 11:37|0 komentara

Srpska teniserka, Jelena Janković, pobedom na turniru u Brizbejnu je započela novu sezonu. Savladala je Italijanku, Frančesku Skijavone sa 2:0 (6:2, 7:6). Jelena je od samog starta prvog seta kontrolisala dešavanja na terenu i odmah napravila brejk. Iako je Italijanka vrlo brzo uzvratila, srpska teniserka je uz nova dva oduzimanja servisa protivnici, za 3:2 i

30. dec 2013. 11:37