»Tag:fk spartak

fk spartak

KUP: Pored Rada i Spartak, Jagodina i Radnički u 1/4 finalu

| 29. okt 2014. 15:23|0 komentara

Pored Rada, u četvrtfinale Kupa Srbije prošli su Spartak, Jagodina i Radnički 1923, dva meča igraju se od 18 i 18.30, a još dva 19. novembra, kaad se sastaju OFK Beograd-Čukarički, Partizan-Sloga. I dok je na mečevima Spartaka i Jagodine sve bilo jasno, jer su pobedili sa 2:0, odnosno 3:0, na meču Radnički-inđija nije bilo

29. okt 2014. 15:23

JSL: Čuka demolirala OFK-u, Borac obezbedio bod u nadoknadi (FOTO)

| 25. okt 2014. 16:40|0 komentara

Odigrana se tri meča 10. kola Jelen Superlige Srbije. U gradskom derbiju Čukarički je na gostovanju sa 4:0 deklasirao romantičare, Borac je u nadoknadi vremena izvukao bod u Subotici, a Mladost je kao domaćin savladala Rad. Čukarički su lagano slavili na Kraburmi. Na poluvremenu su vodili golom Matića u 27. minutu, a u

25. okt 2014. 16:40

KUP SRBIJE: Žreb za osminu finala u ponedeljak

| 3. okt 2014. 17:49|0 komentara

Žreb osmine finala fudbalskog Kupa Srbije biće održan u ponedeljak, 6. oktobra, a klubovi će biti razvrstani u dva šešira. U prvom šeširu nalaziće se Vojvodina, Jagodina, Crvena zvezda, Partizan, Čukarički, Radnički Niš, Voždovac i Spartak, a u drugom OFK Beograd, Radnički Kragujevac, Rad, Sloboda Užice, Metalac Gornji Milanovac, Sloga Petrovac na Mlavi, Proleter Novi

3. okt 2014. 17:49

JSL: Čuka efikasna, prvi trijumf Voždovca, imenjaci poraženi u Vojvodini (FOTO)

| 29. sep 2014. 16:45|0 komentara

U mečevima sedemog kola Jelen Superlige Voždovac, Čukarički, Donji Srem i Spartak zabeležili su pobede. Najviše golova viđeno je na meču Rad-Čukarički, Čuka je kao gost pobedila Rad 3:1, dvostruki strelac bio je Matić. Iskusni Odita i Babović doneli su Voždovcu protiv Mladosti prvu pobedu u ovom šampionatu. Foto: STARSPORT

29. sep 2014. 16:45

Avramovski: Zvezdina desetka je ogromna čast

| 31. avg 2014. 11:43|1 komentar

Ekipa Crvene zvezde juče je pobedila Spartak iz Subotice na Marakani rezultatom 1:0 i na taj način je stigla do najboljeg starta u istoriji kluba. Jedini pogodak na meču bio je delo novajlije u timu iz Ljutice Bogdana, Makedonca Danijela Avramovskog, koji je na debiju upisao prvenac u dresu crveno-belog tima. Sasvim sigurno, bolji debi

31. avg 2014. 11:43

Zvezdin defanzivac: knjige su mi promenile poglede na život

| 6. avg 2014. 12:38|0 komentara

Fudbaler Crvene zvezde Darko Lazić, koji je prošle sezone branio boje Spartaka na pozajmici veruje da je mnogo napredovao i da može da pomogne klubu. Za razliku od većine srpskih fudbalera, ovaj momak kaže da mu knjige menjaju poglede na život. FOTO: STARSPORT Defanzivac crveno-belih iz Ljutice Bogdana izjavio je da je mnogo napredovao

6. avg 2014. 12:38

FSS: Rad – Spartak na Vračaru!

| 2. juna 2014. 16:02|0 komentara

Potpredsednik FSS Goran Milanović kaže da će se duel između Rada i Metalca igrati na stadionu Obilića na Vračaru, a ne na Banjici. Razlog za to jeste što su sve utakmice baraža označene kao utakmice visokog rizika. Rad je ranije saopštio da revanš utakmicu baraža za opstanak u Super ligi protiv Metalca ne želi da

2. juna 2014. 16:02

Da li je Partizan oštećen u Subotici? (VIDEO)

| 4. dec 2013. 19:27|0 komentara

Fudbaleri Partizana eliminisani su iz Kupa Srbije od ekipe Spartaka, pošto su danas u Subotici poraženi rezultatom 2:0. Subotičani su posle prošlonedeljne utakmice sa Partizanom u Superligi žalili na suđenje arbitra Dejana Dimitrijevića, a sportski direktor Spartaka Džimović je ocenio da je današnja sudijska četvorka predvođena Danilom Grujićem odlično odradila posao. ''Sudijska četvorka je odlično vodila utakmicu i nisu dozvolili da

4. dec 2013. 19:27

Kanatlarovski: Bolje smo trčali od Partizana i zasluženo pobedili

| 4. dec 2013. 18:04|0 komentara

FOTO: STARSPORT Trener Spartaka iz Subotice Dragan Kanatlarovski oduševljen je igrom i rezultatom svoje ekipe u pobedi nad Partizanom u Kupu Srbije. Subotičani su danas savladali crno-bele rezultatom 2:0 i tako izbacio aktuelnog šampiona iz najmasovnijeg takmičenja. ''Kao što sam rekao i pre meča, najteži mogući protivnik je došao, dobar i kvalitetan sastav

4. dec 2013. 18:04

Iz Spartaka besni na sudiju, najavljuju osvetu u Kupu Srbije (VIDEO)

| 30. nov 2013. 19:18|0 komentara

FOTO:STARSPORT Trener subotičkog Spartaka Dragan Kanatlarovski smatra da njegova ekipa nije bila preslab rival Partizanu i najavio još bolju igru svog tima u sredu u meču Kupa Srbije protiv crno-belih. Partizan je danas slavio rezultatom 2:0, ali Spartak ima priliku da se revanšira u sredu kada dočekuje crno-bele u Kupu Srbije. ''Ne bih rekao

30. nov 2013. 19:18

Kantlarovski: Nadigravaćemo se sa Partizanom

| 28. nov 2013. 20:06|0 komentara

Trener Spartaka iz Subotice Dragan Kanatlarovski priznaje da je Partizan favorit u predstojećem meču 14. kola Superlige, ali da njegov tim ima odličnu priliku da potvrdi kvalitet i napravi dobar rezultat.  ''Idemo u Beograd da se nadigravamo. Spartak nema šta da izgubi, u ovom duelu može samo da dobije. Iskreno mi je žao što ćemo

28. nov 2013. 20:06

Umesto krpica, Popara i Mrkela kupili kantu i metlu

| 8. nov 2013. 12:52|0 komentara

foto:instagram Umesto da slobodno vreme između napornih treninga i utakmica iskoriste za odmor, prvotimci Spartaka Nikola Popara i Andrej Mrkela otišli su u šoping. Ali kada se u istoj rečenici pomenu fudbaleri i kupovina svi odmah pomisle na skupe markirane krpice. Međutim  ne, dvojac tima iz Subotice krenuo je na pijacu kako bi

8. nov 2013. 12:52

Šou Mrđe i bombe Daude i Milijaša za petardu Zvezde

| 29. sep 2013. 19:03|0 komentara

Foto: STARSPORT Crvena zvezda je u 7. kolu Jelen Superlige savladala Spartak iz Subotice sa čak 5:0 uz hettrik Dragana Mrđe za samo deset minuta u prvom poluvremenu i dva spektakularna gola Daude i Milijaša u nastavku. Dragan Mrđa je doneo prednost crveno-belima u 11. minutu posle akcije Pečnika i Vešovića na desnoj strani.

29. sep 2013. 19:03

Spartak angažovao Iliju Radovića

| 24. jula 2013. 17:54|0 komentara

Crnogosrki fudbaler Ilija Radović postao je novi član FK Spartak. Iskusni defanzivc potpisao je dvogodišnji ugovor sa Subotičanima. "Reč je i iskusnom igraču koji je svoju karijeru počeo u Čeliku iz Nikšića. Radović je potom došao u Vojvodinu, u sezoni 2007/08 zabeležio je deset nastupa i jedan gol, što ga je preporučilo mađarskom Videotonu. Usledila

24. jula 2013. 17:54

Kovačević definitivno na Marakani

| 27. juna 2013. 9:19|0 komentara

FOTO:STARSPORT Dogovorili su se Crvena zvezda i Spartak. Pregovori koji su trajali nekoliko sedmica uspešno su završeni pa je Aleksandar Kovačević dobio zeleno svetlo da napusti Dudovu šumu i priključi se pripremama crveno - belih. "Presrećan sam. Zvezda je moj klub, tu sam stasao i zadovoljan sam što ću imati priliku da se

27. juna 2013. 9:19

Luković doneo pobedu Radu

| 17. apr 2013. 15:53|0 komentara

U zaostaloj utakmici 19. kola Jelen Superlige fudbaleri Rada su na Banjici savladali Spartak rezultatom 1:0. Jedini pogodak na meču postignut je već u drugom minutu. Perović je prošao po levoj strani, odigrao ka Lukoviću, a ovaj je udarcem sa dvadesetak metara savladao Aleksića. Ekipa Rada sa ova tri boda ostaje na petoj poziciji sa 37

17. apr 2013. 15:53

Uvrede do izvinjenja

| 24. feb 2013. 12:25|1 komentar

Navijači Spartak Zlatibor vode i na prijateljskim utakmicama zvižde i vređaju Đorđa Despotovića, koji se jesenas u jednoj TV emisiji pojavio u majici Zvezde

24. feb 2013. 12:25