SLS: Sa ovim timom Zvezda želi da ode na ‘+4’ pred pauzu (SASTAVI)

| 30. avg 2015. 18:55|1 komentar|HotSport

Počinje meč za istoriju. Od 19.00 sati mladost prvi put dočekuje neku ekipu pod svetlima reflektora na svom stadionu, a sprektakil ćw upriličiti Crvena zvezda.   Lider na tabeli je u naletu, ima četiri uzastopne pobede, a trijumf je u prethodnom kolu ostvarila i Mladost. Treneri su se odlučili za ove starnhtne postave: Mladost (4-1-3-2):

30. avg 2015. 18:55

JSL: Minimalne pobede Napretka i Čuke

| 1. nov 2014. 19:19|0 komentara

Pobedama Napretka u Čačku i Čukaričkog na Banovom brdu od 1:0 otvoreno je 12. kolo Jelen Superlige.  Igor Matić je polovinom drugog poluvremena doneo Čukaričkom pobedu nad Mladošću iz Lučana. U drugom meču Crnogorac Bojan Božović je na startu drugog poluvremena doneo tek drugi trijumf Napretku u prvenstvu, a razočarao i Borac i Čačak. Čukarički je

1. nov 2014. 19:19

JSL: Čuka demolirala OFK-u, Borac obezbedio bod u nadoknadi (FOTO)

| 25. okt 2014. 16:40|0 komentara

Odigrana se tri meča 10. kola Jelen Superlige Srbije. U gradskom derbiju Čukarički je na gostovanju sa 4:0 deklasirao romantičare, Borac je u nadoknadi vremena izvukao bod u Subotici, a Mladost je kao domaćin savladala Rad. Čukarički su lagano slavili na Kraburmi. Na poluvremenu su vodili golom Matića u 27. minutu, a u

25. okt 2014. 16:40

PARTIZAN IMAO SREĆE: Frajdej sramotno šutirao, čudesan refleks Lukača (VIDEO)

| 5. okt 2014. 17:46|3 Comments

Fudbaleri Partizan pobedili su u gostima ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 2:1, ali da je strelac jedinog gola za domaće Frajdej u poslednjim trenucima utakmice iskoristio stopostotnu šansu, crno-beli bi osvojili samo bod. Pre te prilike, Frajdej je takođe mogao da izjednači u 76. minutu, ali se tada istakao golman Milan Lukač, a ove dve šanse

5. okt 2014. 17:46

JEDVA! Partizan nekako izvukao sva tri boda u Lučanima (VIDEO)

| 5. okt 2014. 16:50|4 Comments

Fudbaleri Partizana pobedili su u gostima ekipu Mladosti rezultatom 1:2 (0:1) u osmom kolu Jelen Superlige.  FOTO: STARSPORT Strelci za Partizan bili su Škuletić u 45. i Lazović u 57. minutu, dok je strelac jedinog gola za domaće bio Frajdej u 74. minutu. Frajdej je imao još dve velike prilike u finišu utakmice,

5. okt 2014. 16:50

MLADOST PRETI PARTIZANU: Na terenu će da pršti

| 4. okt 2014. 11:04|0 komentara

Ekipa Mladosti iz Lučana sutra od 15:00 sati dočekuje aktuelne vice šampione Srbije, ekipu Partizana. Šef struke lučanskog tima, Nenad Milovanović, najavio je hrabru igru domaćina na ovom meču istakavši da Mladost nema šta da izgubi. FOTO:STARSPORT - Naš adut u tom meču mogla bi da bude rasterećenost, nemamo šta da izgubimo, ali

4. okt 2014. 11:04

JSL: Zvezda gosti Pazarce, Partizan u nedelju putuje u Kragujevac

| 20. sep 2014. 8:48|0 komentara

Ovog vikenda igra se šesto kolo Superliga Srbije. Šampion Crven azvezda će danas od 18.00 sati da ugosti Novi Pazar, dok će Partizan sutra na megdan kragujevačkom Radničkom (16.00). Pobedom bi zadržao prvo mesto na tabeli, a u utakmicu ulaze posle sjajnog izdanja u meču sa Totenhemom u Ligi Evrope (0:0). Zvezda želi dobar rezultat

20. sep 2014. 8:48

JSL: Mladost i Borac do bodova

| 30. avg 2014. 19:25|0 komentara

Odigrana su prva dve meča četvrtog kola Jelen Superlige. Mladost se kockala, umalo je ispustila prednost protiv Napretka, ali je na kraju ipak bilo 2:1! Radnički 1923 i posle četiri kola nema pobedu, izgubio je kod kuće od Borca sa 1:0. Lučani su se radovali pobedi nad Kruševljanima. Mladost je pobedila golovima Saše Jovanovića u 24.

30. avg 2014. 19:25

Karadžić: Imate 30 dana za isplatu dugovanja, u suprotnom, slede kazne

| 3. avg 2014. 20:18|1 komentar

Nekoliko superligaša, među kojima je i Crvena zvezda, nalazi se u bezizlaznim problemima zbog nagomilanih dugovanja prema ostalim klubovima i igračima. FOTO:STARSPORT Da bi počeli novu sezonu moraju da dobiju licencu, a na predlog Zajednice Jelen super lige, dobiće uslovnu... - Crvena zvezda, OFK Beograd, Mladost iz Lučana i Napredak dobiće uslovnu licencu

3. avg 2014. 20:18