»Tag:fk borac

fk borac

JSL: Minimalne pobede Napretka i Čuke

| 1. nov 2014. 19:19|0 komentara

Pobedama Napretka u Čačku i Čukaričkog na Banovom brdu od 1:0 otvoreno je 12. kolo Jelen Superlige.  Igor Matić je polovinom drugog poluvremena doneo Čukaričkom pobedu nad Mladošću iz Lučana. U drugom meču Crnogorac Bojan Božović je na startu drugog poluvremena doneo tek drugi trijumf Napretku u prvenstvu, a razočarao i Borac i Čačak. Čukarički je

1. nov 2014. 19:19

JSL: Čuka demolirala OFK-u, Borac obezbedio bod u nadoknadi (FOTO)

| 25. okt 2014. 16:40|0 komentara

Odigrana se tri meča 10. kola Jelen Superlige Srbije. U gradskom derbiju Čukarički je na gostovanju sa 4:0 deklasirao romantičare, Borac je u nadoknadi vremena izvukao bod u Subotici, a Mladost je kao domaćin savladala Rad. Čukarički su lagano slavili na Kraburmi. Na poluvremenu su vodili golom Matića u 27. minutu, a u

25. okt 2014. 16:40

BOGIĆEVIĆ SAMOUVEREN: Borac može da parira Zvezdi!

| 10. sep 2014. 17:45|0 komentara

Trener Borca iz Čačka Bogić Bogićević rekao je da nije zabrinut što će u šesnaestini finala nacionalnog kupa igrati protiv Crvene zvezde i poručio da njegov tim može da parira svakoj ekipi. FOTO:STARSPORT "Svejedno nam je ko je protivnik, došlo je vreme da u srpskom fudbalu sa svakim može da se igra. Kup je

10. sep 2014. 17:45

Zasijao stadion čačanskog Borca

| 1. avg 2014. 14:53|0 komentara

Prvi put u skoro devet decenija dugoj istoriji fudbalskog kluba Borac na stadionu kraj Morave zasijali su reflektori, tako da će Čačani ubuduće moći da uživaju u noćnim utakmicama. FOTO: FK Borac ''Ostvaren je naš dugogodišnji san, rasveta na stadionu je donedavno delovala kao nerealna priča. O tome smo maštali još od utakmica

1. avg 2014. 14:53

Bivši fudbaler Zvezde promenio veru

| 9. juna 2014. 16:58|1 komentar

Napadač Borca iz Čačka Misdongard Betoligar promenio je veru i iz katoličanstva prešao u pravoslavlje. Bivši napadač Crvene zvezde, Metalca iz Gornjeg Milanovca i podgoričke Budućnosti je u Srbiju stigao pre osam godina, kada je postao član upravo crveno-belih. Momak iz Čada je prelaskom vere promenio i ime, pa se sada zove – Đorđe Betoligar. Betoligar

9. juna 2014. 16:58

Krivične prijave za nameštanje meča (VIDEO)

| 17. avg 2013. 12:26|0 komentara

Trojica fudbalera Novog Sada sumnjiče se da su namestili meč protiv čačanskog Borca i protiv njih je novosadska policija podnela krivične prijave. Za nameštanje meča optuženi su igrači Novog Sada M. B. (23), M. P. (19) i P. J. (25), kao i fudbaler Borca M. M. (23). Utakmica 30. kola Prve lige Srbije prošle sezone

17. avg 2013. 12:26

Naći zajedničko rešenje

| 10. apr 2013. 15:56|0 komentara

Predstavnici Poreske uprave ministarstva finansija i privrede, Fudbalskog saveza Srbije i klubova izrazili su danas spremnost da zajedno dođu do rešenja problema nastalog zbog različitog tumačenja plaćanja poreza na dodatu vrednost (PDV) prilikom transfera igrača. "Obostrano je iskazana spremnost da se svi problemi i dugogodišnja otvorena pitanja reše u interesu srpskog sporta i na efikasan

10. apr 2013. 15:56