»Tag:FK Borac Banjaluka

FK Borac Banjaluka

SPEKTAKL U BANJALUCI PRIPAO ZVEZDI: Bomba Ristića i naklon Despotovića za pobedu (VIDEO)

| 10. okt 2014. 19:08|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ekipu banjalučkog Borca u prijateljskom susretu rezultatom 1:2 (1:2).   Strelci za crveno-bele bili su Ristić u 12. i Despotović u 32, dok je jedini pogodak za domaće postigao Kostić u 45. minutu. Prijateljski susret u Banjaluci protekao je u uzbudljivoj atmosferi, ali je prvo poluvreme bilo znatno zanimljivije. Od

10. okt 2014. 19:08

DIŽU ATMOSFERU GDE STIGNU: Bakljada Delija u Banjaluci (VIDEO)

| 10. okt 2014. 18:30|0 komentara

Uoči prijateljskog susreta između banjalučkog Borca i Crvene zvezde, Delije su napravile odličnu uvertiru. Uz transparent 'Republika je naša, svi to dobro znate’, gostujući navijači su priredili i bakljadu.  hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

10. okt 2014. 18:30

KAO NA TACNI: Žeravica milimetarski precizno do Kostića za 2:1 (VIDEO)

| 10. okt 2014. 18:10|0 komentara

Fudbaleri banjalučkog Borca smanjili su rezultat na 2:1 protiv Crvene zvezde. Najbolji u redovima domaće ekipe Miloš Žeravica izveo je milimetarski precizan korner za Ivana Kostića kom nije bilo teško da matira Damira Kahrimana. Prethodno je Zvezda povela golovima Ristića i Despotovića.  hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk

10. okt 2014. 18:10

ŠKOLSKI: Centaršut sa boka i naklon Despotovića (VIDEO)

| 10. okt 2014. 17:57|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde na prijateljskoj utakmici u Banjaluci protiv domaćeg Borca na poluvremenu vode rezultatom 2:1, a nakon lepog gola Ristića, Despotović je na centaršut Lazovića, glavom duplirao prednost. hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

10. okt 2014. 17:57

JASNA PORUKA DELIJA U BANJALUCI: Republika je naša! (VIDEO)

| 10. okt 2014. 17:43|0 komentara

Navijači Crvene zvezde tokom prijateljske utakmice protiv Borca u Banjaluci razvili su veliki transparent sa jasnom porukom 'Republika je naša, svi to dobro znate'. Podsetimo, vodeći pogodak za Zvezdu postigao je Ristić. hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

10. okt 2014. 17:43

SEVNULA LEVICA! Ristićeva bomba probušila ruke golmana Borca! (VIDEO)

| 10. okt 2014. 17:31|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde poveli su protiv Borca u Banjaluci golom Mihaila Ristića, koji je u 12. minutu snažnim udarcem sa preko 20 metara probušio ruke domaćeg golmana. hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

10. okt 2014. 17:31

SPEKTAKL U BANJALUCI: Zvezdu čeka krcat stadion!

| 10. okt 2014. 12:38|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde odigraće danas od 17 časova prijateljski meč sa Borcem, u Banjaluci. Šampion Srbije posle osam godina igra u ovom gradu u Republici Srpskoj, a interesovanje za ovaj meč je ogromno. FOTO: STARSPORT Stadion je kapaciteta 10.000 mesta, a karte su planule. - Počastvovani smo što igramo jedan ovakav meč, ali

10. okt 2014. 12:38

GOSTOVANJE: Crvena zvezda ide na megdan Borcu u Banjaluku

| 9. okt 2014. 11:47|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak putuju u Banjaluku gde će odigrati prijateljski meč sa ekipom Borca. Utakmica će biti odigrana u petak u terminu od 17:00 časova na Gradskom stadionu. Prethodno, igrači tima s Marakane će odraditi trening na stadionu od 10:00 sati. Spisak putnika u Banjaluku: Damir Kahriman, Marko Trkulja, Nikola Mijailović, Bogdan Planić, Stefan Đorđević,

9. okt 2014. 11:47

Fudbaler Borca serijom sočnih psovki odgovorio na ribanje navijača (VIDEO)

| 19. mar 2014. 17:54|2 Comments

Prevaspitavanje igrača i podnošenje raporta posle loših rezultata ekipe od strane navijača postao je folklor na ovim prostorima, a u celu priču odlično su se uklopili Banjalučani. Naime, posle remija bez golova Borca u duelu sa Veležom odigranom prethodnog vikenda igrači banjalučkog kluba morali su na ribanje kod "Lešinara", kako sebe nazivaju navijači ovog kluba,

19. mar 2014. 17:54

Banjalučani dobili meč za ‘zelenim stolom’ (VIDEO)

| 26. sep 2013. 13:45|0 komentara

Takmičarska komisija Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine jednoglasnom odlukom je meč između Sarajeva i banjalučkog Borca, koji je prekinut zbog upada navijača domaćeg tima u teren, registrovala službenim rezultatom 3:0 za gostujući klub. Pored toga zbog vandalskog ponašanja "Hordi zla" kako sebe nazivaju navijači Sarajeva, koji su sa bakljama i namerom da se sukobe sa

26. sep 2013. 13:45

‘Horde zla’ prekinule meč Sarajevo – Borac

| 25. sep 2013. 20:57|0 komentara

Fudbalska utakmica devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i banjalučkog Borca prekinuta je danas zbog navijačkih izgreda. Susret na sarajevskom stadionu "Asim Ferhatović" prekinut je u 70. minutu pri rezultatu 0:0, kada su pristalice domaćeg kluba utrčale u teren. Grupa ekstremnih navijača Sarajeva, poznata pod imenom "Horde zla", preskočila je ogradu na

25. sep 2013. 20:57

Zvezda na jesen u Banjaluci

| 18. juna 2013. 22:38|0 komentara

FOTO: STARSPORT Fudbaleri Crvene zvezde će tokom jeseni odigrati prijateljski meč sa Borcem u Banjaluci, prenosi "Glas Srpske". "Direktor Borca Momčilo Savičić i ja razgovarali smo sa Džajićem i podsetili ga da je prilikom prelaska Ognjena Vranješa na "Marakanu" dogovoreno da Zvezda gostuje u Banjaluci, ali da to još do sada nije ispoštovano.

18. juna 2013. 22:38

Banjalučani bez evro licenece, Zrinjski umesto Borca

| 13. juna 2013. 20:45|0 komentara

Zahtev koji je Borac iz Banjaluke podneo Evropskoj fudbalskoj uniji za dobijanje licence kako bi mogli da igraju u evropskim takmičenjima, odbijen je. Faks o ovoj odluci UEFA poslat je u Fudbalski savez Bosne i Hercegovine na ruke generalnom sekretaru Jasminu Bakoviću odakle je prosleđen u Banjaluku. U dopisu UEFA između ostalog piše da im

13. juna 2013. 20:45