»Tag:FIFA Svetsko klupsko prvenstvo

FIFA Svetsko klupsko prvenstvo

I Šaćiri se kandidovao za promašaj godine (VIDEO)

| 22. dec 2013. 11:01|0 komentara

Pobedom nad ekipom Raža Kazablanke (2:0), u finalu FIFA Svetskog klupskog prvenstva, minhenski Bajern je stigao do svog petog osvojenog trofeja u 2013. godini. Pobeda nemačkog fudbalskog giganta mogla je da bude i ubedljivija da su fudbaleri bili malo skoncentrisaniji u ključnim trenucima pred golom rivala. Upravo loše snalaženje u jednoj takvoj situaciji 'kandidovalo' je

22. dec 2013. 11:01

Bajernov pečat na sezonu iz snova: Bavarci prvaci sveta (VIDEO)

| 21. dec 2013. 22:33|0 komentara

Fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su u finalu Svetskog klupskog prvenstva, održanog u Maroku, ekipu Raža Kazablanke rezultatom 2:0 (2:0) i tako krunisali sezonu iz snova petim osvojenim trofejom. Bavarci su od samog starta utakmice stavili do znanja rivalima ko je gazda na terenu i kome će pripasti trofej. Već u 7. minutu Dante je

21. dec 2013. 22:33

Atletiko treći na svetu, nova majstorija i isključenje Ronaldinja (VIDEO)

| 21. dec 2013. 19:53|0 komentara

Fudbaleri Atletiko Mineira osvojili su treće mesto na ovogodišnje FIFA klupskom prvenstvu sveta pobedom nad kineskim Gvangžuom rezultatom 3:2 (2:2). Meč je obeležila nova majstorija Ronaldinja iz slobodnog udarca, ali i isključenje legendarnog Brazilca u samom finišu. Već u drugom minutu susreta Atletiko je preko Tardelija stigao do vođstva 1:0. Uprkos rano primljenom golu Kinezi

21. dec 2013. 19:53