»Tag:Evropsko prvenstvo za odbojkašice 2013

Evropsko prvenstvo za odbojkašice 2013

Ruskinje pokorile Berlin

| 14. sep 2013. 22:31|0 komentara

Ženska odbojkaška reprezentacija Rusiej novi je prvak Evrope pošto je u finalu kontinentalnog prvenstva savladala Nemačku u Berlinu sa 3:1, po setovima 25:23, 23:25, 25:23, 25:14, posle nepuna dva sata igre. Podsećamo da je bronzana medalja pripala Belgijankama koje su u meču za treće mesto savladala našu selekciju sa 3:1 i tako sada već bivšeg

14. sep 2013. 22:31

Udovičić bodri odbojkašice na EP

| 14. sep 2013. 13:54|0 komentara

Ministar omladine i sportaVanja Udovičić bodriće danas odbojkašice Srbije na utakmici protiv Belgije u borbi za bronzanu medalju na šampionatu Evrope u Berlinu, prenosi Tanjug. Srpski tim juče je u polufinalu poražen od Rusije sa 3:0, dok je domaćin Nemačka sa 3:2 bila bolja od Belgije. Udovičić je prethodno u Cirihu bodrio odbojkašice u četvrtfinalu,

14. sep 2013. 13:54

EP: Srbija u borbi za bronzu (17.00h)

| 14. sep 2013. 9:14|0 komentara

Odbojkašice Srbije posle poraza od Rusije u polufinalu Evropskog prvenstva okreću se borbi za bronzanu medalju. Rival izabranicama Zorana Terzića će biti Belgija koja je doživela proaz od Nemačke u drugom polufinalnom duelu. SelktorZoran Terzić pčekuje da će devojke igrati mnogo bolje na utakmici koja odlučuje o osvajaču bronzane medalje. "Nadam se da će devojke

14. sep 2013. 9:14

Francuskinje u četvrtfinalu nakon čudesnog preokreta

| 11. sep 2013. 0:04|0 komentara

Nakon odigranih mečeva plej ofa Evropskog prvenstva u odbojci za seniorke, poznati su svi parovi četvrtfinala. Turska i Italija su zabeležile ubedljive pobede. Turkinje su bile superiorne u duelu sa odbojkašicama Belorusije i sastaće se u četvrtfinalu sa Rusijom. Najuzbudljivije je bilo na meču između Češke i Francuske. Čehinje su vodile sa 2:0 u setovima

11. sep 2013. 0:04

Terzić: Italija uvek nezgodna, verujem u polufinale

| 10. sep 2013. 20:39|0 komentara

FOTO: www.fivb.org Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Zoran Terzić rekao je danas da očekuje veoma težak meč protiv Italije u četvrtfinalu prvenstva Evrope, ali je istakao da ekipa ima kvalitet za plasman među četiri najbolje na kontinentu, prenosi Tanjug. "Igrali smo protiv Italije na Gran priju. Tada smo, nimalo lako, dobili u pet setova.

10. sep 2013. 20:39

Srbija dobila rivala u četvrtfinalu EP

| 10. sep 2013. 19:23|0 komentara

FOTO: www.ossrb.org Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije sastaće se u četvrtfinalu Evropskog prvenstva koje se održava u Nemačkoj i Švajcarskoj sa Italijom. Odbojkašice Italije savladale su u plej ofu Poljsku sa 3:0, po setovima 25:22, 25:22, 25:13. Reprezentacija Srbije je u grupnoj fazi Evropskog prvenstva osvojila prvo mesto u D grupi i na taj način

10. sep 2013. 19:23

Srbija protiv Italije ili Poljske u četvrtfinalu EP

| 8. sep 2013. 21:54|0 komentara

Srpske odbojkašice neće imati nimalo lak u četvrtfinalu Evropskog prvenstva pošto je Belgija napravila malo iznenađenje savladavši Italiju pa će "azurine" morati da igraju baraž meč protiv Poljakinja, a pobednik tog duela dolazi na megdan izabranicama Zorana Terzića. Rezultati 3. kola: Grupa A: Španija - Holandija 0:3 Turska - Nemačka 0:3 Tabela: Nemačka 8, Turska

8. sep 2013. 21:54

EP: Odbojkašice Srbije igraju za čatvrtfinale (18.00h)

| 8. sep 2013. 12:29|0 komentara

FOTO: www.ossrb.org Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nakon maksimalne pobede nad Češkom u drugom kolu D grupe ima priliku da protiv Poljske izbori plasman u četvrtfinale Evropskog prvenstva. Srpske odbojkašice posle iznenađujućeg poraza od Bugarske na startu EP, savladale su Češku sa 3:0. U poslednjem kolu grupne faze izabranice Zorana Terzića sastaju se sa Poljskom

8. sep 2013. 12:29

Odbojkašice na popravnom protiv Češke (17.00h)

| 7. sep 2013. 11:58|0 komentara

Na Evropskom prvenstvu za odbojkašice danas je na programu 2. kolo po grupama u kojem će Srbija pokušati da se iskupi za poraz od Bugarske na startu turnira i to u duelu sa Češkom koja je posle maratona u prvoj rundi iznenađujuće savladala Poljsku pa su tako sve opcije i dalje otvorene. U slučaju da

7. sep 2013. 11:58

Srbija doživela poraz, a imala pet meč lopti

| 6. sep 2013. 19:38|1 komentar

FOTO: www.fivb.org Odbojkašice Srbije doživele su poraz na startu Evropskog prvenstva koje se održava u Nemačkoj i Švajcarskoj. Izabranice Zorana Terzića izgubile su od Bugarske sa 2:3 (25:23, 25:13, 22:25, 28:30, 13:15) Imale su odbojkašice Srbije problema sa protivnicama u prvom setu. Tek pred kraj su prelomile u svoju korist i povele. Srbija

6. sep 2013. 19:38

Odbojkašice spremne za novo čudo (VIDEO)

| 4. sep 2013. 9:33|0 komentara

Najbolje srpske odbojkašice nisu imale mnogo odmara po povratku iz Japana sa finalnog turnira Gran Prija na kojem su ovojile treće mesto pošto su rano jutros već otputovale u nemački grad Šverin gde već u petak započinju odbranu evropske krune osvojene pre dve godine na Evropskom prvenstvu održanom u našoj zemlji. Prvi protivnik našim odbojkašicama

4. sep 2013. 9:33