»Tag:Eredivizija

Eredivizija

‘LUKAVO’: Gol Nemanje Gudelja iz slobodnog udarca (VIDEO)

| 26. sep 2015. 21:29|0 komentara|HotSport

Derbi Eredivizije se igra u Amesterdamu gde je Ajaks dočekao Groningen. „Kopljanici“ nekoliko minuta pre kraja vode sa 2:0, jedan od dva pogotka postigao je srpski reprezentativac Nemanja Gudelj. „Orao“ je u 23. minutu izveo „lukav“ slobodan udarac sa 20 metara, a njegov pogodak će sigurno ući u uži izbor za gol kola.

26. sep 2015. 21:29

OVO DO SADA NISTE VIDELI: Golman petom postigao gol i sprečio poraz svog tima od PSV-a (VIDEO)

| 11. avg 2015. 21:15|0 komentara|HotSport

Gol dana, a možda bude i meseca i godine stiže nam iz Holandije. Danas je na programu bio meč prvog kola Eredivizije između Den Haga i PSV-a koji je završen rezultatom 2:2, a domaćin je do boda protiv šampiona stigao evrogolom svog golmana u 95. minutu. Naime, „filipsovci“ su vodili sa 2:1 i sekunde su

11. avg 2015. 21:15

DAUDA ŠTA URADI: Bivši napadač Crvene zvezde se obrukao (VIDEO)

| 28. okt 2014. 12:58|0 komentara

Svakog vikenda TV stanice širom sveta prave Top pet golova i Top pet promašaja, a ove nedelje svoje mesto u rubrici "teže promašiti nego pogoditi" je zauzeo i bivši napadač Crvene zvezde, a sada član Vitesea Abiola Dauda. Nigerijac sa švedskim pasošem je bio neprecizan sa dva metra, a kako je to izgledalo možete videti

28. okt 2014. 12:58

EVROGOL: Gudelj postigao najlepši pogodak u prethodnom kolu Eredivizije (VIDEO)

| 27. okt 2014. 13:08|0 komentara

Kolo za nama u holandskom prvenstvu obeležio je srpski reprezentativac Nemanja Gudelj. Vezista "orlova" je fenomenalnim golom doneo pobedu svom AZ Alkmaru, a kako je skinuo paučinu s gola možete videti sami... hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

27. okt 2014. 13:08

Van Basten ima srčanih problema

| 3. sep 2014. 16:58|0 komentara

Holandski fudbalski klub AZ Alkmar saopštio je da trener ove ekipe, nekada slavni golgeter Marko van Basten, neće voditi tim do sredine septembra, "kako bi se oporavio od ličnih i zdravstvenih problema". Ovaj 49-godišnjak, svojevremeno i zvanično najbolji fudbaler Evrope i bivši selektor Holandije, dobio je odobrenje od kluba da odsustvuje prošle nedelje, te je

3. sep 2014. 16:58

Gol koji se retko viđa: Golman Go Iglsa savladao svog kolegu na drugoj strani (VIDEO)

| 18. avg 2014. 8:55|1 komentar

U utakmici drugog kola Eredivizije na utakmici Ekscelziora i Go Ahed Iglsa viđen je nesvakidašnji pogodak. Naime, pri vođstvu domaćina od 2:0, golman gostiju Erik Kumins je deganžirao loptu iz svog kaznenog prostora i ona je završila u mreži protivnika. Srećni čuvar mreže je kasnije proglašen za junaka utakmice, pošto je Go Ahed Igls stigao

18. avg 2014. 8:55