ATLETIKA: Maja Ćirić i Emir Bekrić na Tenerifama bruse formu

| 12. dec 2018. 10:38|0 komentara|Atletski savez Srbije

Mesec decembar uvek je rezervisan za pripreme atletičara ka narednoj sezoni. Reprezentativci Srbije, Maja Ćirić i Emir Bekrić odlučili su se za toplije krajeve, te se oni pripremaju na Tenerifima, zajedno sa njihovim trenerom.

12. dec 2018. 10:38

ATLETIKA: Bekrić u finalu, Jovančević bez njega

| 6. avg 2018. 21:27|0 komentara|Atletski savez Srbije

Srpski atletičar Emir Bekrić, prošao je u polufinale Evropskog atletskog prvenstva u Berlinu, nakon što je zauzeo treće mesto u III kvalifikacionoj grupi sa najboljim rezultatom sezone.

6. avg 2018. 21:27

BEKRIĆ: Olimpijske igre kao kruna sezone

| 18. jan 2016. 10:39|0 komentara|HotSport

Emir Bekrić, srpski atletičar u disciplini 400 metara prepone otputovao je u Španiju gde će obaviti pripreme pred start kvalifikacija za OI.

18. jan 2016. 10:39

STARA BAZA, NOVI IZAZOVI: Bekrić žestoko radi na Tenerifama

| 28. apr 2015. 14:00|0 komentara

Završni deo priprema pred novu takmičarsku sezonu Emir Bekrić sprovodi na Tenerifama. Poznata baza Plaza del Amerika ima odlične uslove za trening, sve je prilagođeno vrhunskim atletičarima za nesmetani rad, a uvek postoji mogućnost i treninga sa odličnim evropskim sportistima.

28. apr 2015. 14:00

OBRNULE SE ULOGE: Raović brži od Bekrića u Beču

| 31. jan 2015. 18:51|0 komentara

Prvu trku u ovom delu sezone, na 400 metara na dvoranskom mitingu u Beču Emir Bekrić istrčao je u vremenu 48,78 sekundi, a Miloš Raović je ostvario lični rekord pošto je trku završio u vremenu od 47,43 sekunde.

31. jan 2015. 18:51

ATLETIKA: Emir Bekrić sutra na mitingu u Beču

| 30. jan 2015. 10:44|0 komentara

Početak takmičenja u ovom delu sezone Emira Bekrića očekuje sutra u Beču, na dvoranskom mitingu. U glavni grad Austrije Bekrić stiže sa priprema, koje je obavljao na Tenerifama.

30. jan 2015. 10:44

BOLJI USLOVI: Bekrić odlazi put Tenerifa

| 28. nov 2014. 13:55|0 komentara

Posle dva meseca priprema u Beogradu, Emir Bekrić zajedno sa trenerom Mirjanom Stojanović i timom, u nedelju, 30.novembra kreće put Tenerifa. Kvalitetni uslovi za trening su u ovom periodu rada najbitniji. U Beogradu je bilo poteškoća u radu.

28. nov 2014. 13:55

Bekrić: Zbogom Partizane!

| 26. nov 2014. 14:45|0 komentara

Najbolji atletičar Srbije, Emir Bekrić odlučio je da napusti Partizan i postane član Radničkog iz Kragujevca.

26. nov 2014. 14:45

Srpski atletičari završili EP sa dve medalje

| 16. avg 2014. 8:48|0 komentara

Poslednja dva dana na šampionatu Evrope, u subotu i nedelju, Srbija neće imati predstavnike.  Atletičari Srbije završili su učešće na prvenstvu Evrope u Cirihu sa dve srebrne medalje, koje su osvojile Ivana Španović u skoku u dalj i Tatjana Jelača u bacanju koplja. Španovićeva je u sredu do vicešampionske titule došla skokom od 6,81 metara, dok

16. avg 2014. 8:48

Bekrić: Izgubio sam medalju na svojim greškama

| 15. avg 2014. 22:02|0 komentara

Nažalost ovog petka naši atletičari nisu imali mnogo sreće. Kiša i vetar loše su uticali na srpske reprezentativce, tako je Emir Bekrić svoju finalnu trku završio na šestom mestu rezultatom 49.90s. Vodeća pozicija za Bekrića bila je prvih 300 metara, međutim na devetoj preponi usledile su poteškoće . Poslednjih 100 metara nije bilo dovoljno snage za

15. avg 2014. 22:02

EP: Bekrić razočarao u Cirihu

| 15. avg 2014. 21:00|0 komentara

Najbolji srpski atletičar Emir Bekrić nije uspeo da odbrani vicešampionsku titulu osvojenu pre dve godine u Helsinkiju pošto je u trci na 400 metara sa preonama na Evropskom prvenstvu u Cirihu zauzeo tek šesto mesto. Bekrić je krug prešao u vremenu 49,90 sekundi što je daleko čak i od njegovog najboljeg rezultata u sezoni (49,21s), a

15. avg 2014. 21:00

Bekrić do finala EP uz najbolji rezultat sezone

| 13. avg 2014. 19:08|1 komentar

Trenutno najbolji srpski atletičar Emir Bekrić plasirao se u finale na 400 metara prepone na Evropskom prvenstvu koje se održava u Cirihu. Bekrić je u drugoj polufinalnoj trci osvojio drugo mesto sa najboljim rezultato sezone 49,21 što mu je bilo dovoljno da obezbedi učešće u finalnoj trci koja je na programu u petak sa početkom od

13. avg 2014. 19:08

EP: Ristić odustao, na stazi Bekrić, Raović i Španovićeva

| 13. avg 2014. 13:47|0 komentara

Srpski atletičar Milan Ristić nije se pojavio u kvalifikacijama na 110 metara s preponama na Evropskom prvenstva u Cirihu. Kako se navodi na Tviteru Atletskog saveza Srbije, Ristić nije trčao zbog povrede na treningu. Drugog dana takmičenja boje Srbije braniće troje atletičara. Prvi će na stazu Emir Bekrić, od 17.55 takmičiće se u polufinalu trke

13. avg 2014. 13:47

Bekrić: Želim da uživam, ne razmišljam o medalji…

| 8. avg 2014. 19:51|0 komentara

Srpski atletičar Emir Bekrić rekao je da mu je cilj na Evropskom prvenstvu plasman u finale na 400 metara s preponama. Evropsko prvenstvo u Cirihu održava se od 12. do 17. avgusta, a Srbiju će, pored Bekrića, predstavljati još deset atletičara. "Cilj mi je da dođem do finala. Međutim, pre toga, želim da se isključim

8. avg 2014. 19:51

Bekrić u Kragujevcu istrčao rezultat sezone

| 3. avg 2014. 21:32|0 komentara

Kragujevac je bio domaćin Ekipnog prvenstva Srbije za seniore i seniorke. Kiša ovoga puta nije pokvarila atletski događaj, dan je bio sunčan i atletičari su ostvarili odlične rezultate. Još jedan član reprezentacije Tamara Marković (CZB) ostvarila je normu za Evropski šampionat u Cirihu na 400m istrčavši trku za 53.21. „Zaista sam presrećna što sam uspela

3. avg 2014. 21:32

Još dve medalje za srpske atletičare na Balkanijadi

| 26. jula 2014. 23:05|0 komentara

Po sunčanom i toplom vremenu danas je održan prvi dan Balkanskih igara u Rumuniji, i Srbija je osvojila tri medalje na 400m prepone, u bacanju diska i štafeti 4x100 metara. Emir Bekrić osvojio je zlatnu medalju rezultatom 50.08s na 400m prepone. Dragana Tomašević takođe je zauzela prvo mesto u bacanju diska sa 57.60 metara, dok je muška

26. jula 2014. 23:05

Zlatni Emir Bekrić

| 26. jula 2014. 20:09|0 komentara

Trenutno najbolji srpski atletičar Emir Bekrić nastavio je da ostvaruje vrhunske rezultate pošto je danas u Rumuniji na Balkanskim igrama osvojio zlatnu medalju. Bronzani sa Svetskog prvenstva iz Moskve je na današnjem takmičenju trku na 400 metara sa preponama prešao u vremenu 50,08 sekundi odnosno bio je brži od Kapeljo Jasemini Eskobara za čitvae 54 stotine,

26. jula 2014. 20:09