»Tag:Džon Izner

Džon Izner

Đoković nakon drame protiv Iznera stigao do finala sa Federerom

| 16. mar 2014. 0:24|1 komentar

Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, plasirao se u finale turnira Masters 1000 serije u Indijan Velsu, pošto je nakon velike borbe savladao Džona Iznera sa 2:1 u setovima (7:5, 6:7 (2:7), 6:1). Prvi set je protekao u veoma izjednačenoj i uzbudljivoj igri, gde su oba rivala bila blizu brejka. Prvo je Đoković propustio tri šanse

16. mar 2014. 0:24

Izner prvi finalista Sinsinatija

| 17. avg 2013. 22:22|0 komentara

Amerikanac Džon Izner prvi je finalista Masters turnira u Sinsinatiju pošto je u polufinalnom duelu posle preokreta savladao Huana Martina del Potra sa 2:1, po setovima 6:7(5), 7:6(9), 6:3, posle dva sata i 48 minuta igre. Imao je priliku Argentinac da reši ovaj meč u svoju korist, ali je jedinu meč loptu ispustio odserviravši dvostruku

17. avg 2013. 22:22

Izner srušio Novakov san o Zlatnom Mastersu

| 16. avg 2013. 21:48|0 komentara

Novak Đoković je izgubio u četvrtfinalu Mastersa u Sinsinatiju od Džonsa Iznera sa 2:1, po setovima 7:6, 3:6, 7:5. Đoković je tako propustio priliku da dođe do Zlatnog Mastersa, ali biće novih prilika za Novaka... U prvom setu su oba tenisera držala svoj servis, a odlučila je na kraju dupla servis greška Novaka Đokovića u

16. avg 2013. 21:48