»Tag:dusan tadic

dusan tadic

KAKO JE POČELO…: Tadić kreirao, Kostić iznudio, Tadić realizovao penal, Gruzija – Srbija 1:1 (VIDEO)

| 24. mar 2017. 18:57|0 komentara|HotSport

Nije uspevala reprezentacija Srbije da se tokom većeg dela prvog poluvremena nađe u izglednoj šansi, pa se činilo da će Gruzija na odmor sa prednošću iz šestog minuta meča. Ipak, bio je dovoljan jedan trenutak inspiracije Dušana Tadića, koji je sjajno uposlio Filipa Kostića. Na njega je sa leđa startovao Kakabadze, oborio ga u kaznenom

24. mar 2017. 18:57

TADIĆ UBEĐEN: Idemo po tri boda

| 21. mar 2017. 21:15|0 komentara|Beta

Srpski fudbaler Dušan Tadić rekao je danas da reprezentacija u predstojećoj utakmici protiv Gruzije želi pobedu i dodao da je sav fokus na osvajanju što više bodova u kvalifikacijma za Svetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji. - Idemo po tri boda, kao i svaku utakmicu, nebitno ko je protivnik. Iskreno se nadam da ćemo to

21. mar 2017. 21:15