NA KAFI U JAPANU: Nejc Pečnik i Dragan Mrđa kao nekada (FOTO)

Da je u svlačionici Crvene zvezde prošle godine vladala više nego drugarska atmosfera govori slika koju je na svom Instagramu okačio Nejc Pečnik. Naime, na njoj je Slovenac u društvu svog bivšeg saigrača Dragana Mrđe. Pretpostavljamo da je fotografija iz Japana, gde dva fudbalera trenutno zarađuju za život. Pečnik je ostavio i lep komentar.

10. feb 2015. 20:53

Mrđa rešeta u Japanu

| 16. avg 2014. 18:15|0 komentara

Donedavni napadač Crvene zvezde Dragan Mrđa nastavio je golgeterski niz u dresu japanske Omije, ali nije uspeo da spasi svoju ekipu od poraza.  FOTO: STARSPORT Mrđa je petim pogotkom u sezoni izjednačio rezultat na gostovanju Albireksu, domaćin je u 88. minutu stigao do pobede 2:1. Ekipa Omije je i dalje pretposlednja na tabeli i

16. avg 2014. 18:15

Mrđa: Nedostaje mi prozivanje sa Mijailovćem i Pečnikom, pratim sve o Zvezdi

| 4. avg 2014. 8:33|0 komentara

Doskorašnji napadač Crvene zvezde Dragan Mrđa, preselio se ovog leta u Japan gde je odlično startovao, pošto je na prve četiri utakmice pogodio čak tri puta u metu. Bivši napadač crveno-belih prezadovoljan je situacijom u Džej ligi, kvalitetom fudbala i novim okruženjem, tako da su mu prvi utisci obojeni jarkim bojama: "Mogu da kažem samo

4. avg 2014. 8:33

Mrđa rešetao na debiju u Japanu

| 19. jula 2014. 14:55|0 komentara

Bivši napadač Crvene zvezde i najbolji strelac Jelen Superlige prošle sezone Dragan Mrđa postigao je dva gola na debitantskoj utakmici u Japanu. Srpski napadač je najzaslužniji što je Omija na svom terenu izvukla nerešen rezultat protiv branioca titule u Džej ligi Hirošime, iako je na poluvremenu gubila sa ogromnih 3:0. Strelci za Hirošimu bili su

19. jula 2014. 14:55

Mrđa: Zvezda ostaje u srcu

| 2. jula 2014. 11:00|0 komentara

Doskorašnji napadač Crvene zvezde Dragan Mrđa nedavno se zvanično rastao sa ovim klubom i sada je spreman za novo poglavlje u svojoj karijeri. FOTO: STARSPORT Hitronogi fudbaler potpisao je ugovor sa japanskim "Džej ligašem" Omijom, a svoj debi će imati 19. jula u susretu sa Hirošimom, piše Sportski žurnal. "Oduševljen sam uslovima i organizacijom kluba. Želim

2. jula 2014. 11:00