»Tag:Dragan Jović

Dragan Jović

TRADICIONALNI GALEBOV TURNIR: Srbima deset medalja, Tijani zlato, Milici srebro

| 20. okt 2014. 15:49|0 komentara

Tradicionalni ’Galebov’ turnir u tekvodnodu, 13. po redu, završen je u nedelju u beogradskoj hali ’Pionir’. Borci iz Srbije osvojili su brojne medalje, i na ovako jakom turniru postigli vrhunske rezultate. Dragan Jović, direktor turnira, istakao je da turnir iz G2 kategorije u Srbiji prošao veoma uspešno. - Prezadovoljan sam onim što je uradio naš

20. okt 2014. 15:49

TEKVONDO SELI KOŠARKU: Zvezda i Mega u Železniku, Milica u Pioniru!

| 17. okt 2014. 17:14|0 komentara

Tekvondo umesto košarke... Meč četvrtog kola ABA lige između Crvene zvezde i Mega Vizure biće odigran u Železniku, zbog zbog tradicionalnog turnira Tekvondo kluba “Galeb”. Baš kao i prošlog proleća, dve ekipe igraće u hali u kojoj i treniraju, jer je ‘Pionir’ zauzet održavanjem tekvondo turnira. Ovu informaciju Mega je potvrdila na zvaničnom ‘Tviter’ profilu.

17. okt 2014. 17:14

Sećanje: Dve godine od olimpijskog zlata Milice Mandić (VIDEO) (FOTO)

| 11. avg 2014. 8:21|0 komentara

Ovaj datum, 11. avgust ostaće zlatnim slovima ispisan u istoriji srpskoj sporta i zauvek će zauzimati posebno mesto u srcu jedne naše sportistkinje. Tačno pre dve godine tekvondistkinja Milica Mandić se okitila zlatnom medaljom na Olimpijskim igrama u Londonu, u kategoriji preko 68 kilograma. Ovo je najveći sportski rezultat za Srbiju od kada smo samostalna

11. avg 2014. 8:21

Milica Mandić zlatna u Južnoj Koreji

| 14. jula 2014. 16:52|0 komentara

Olimpijska šampionka u tekvondou Milica Mandić osvojila je zlatnu medalju na turniru G2 kategorije u Južnoj Koreji. Ona je u kategoriji ispod 73 kilograma u finalu pobedila Feruzu Jergešovu iz Kazahstana sa 9:0. "Zadovoljna sam kako je prošao dan, posle pet teških borbi uspela sam da osvojim zlato. Ovo mi je poslednje takmičenje u ovom delu sezone

14. jula 2014. 16:52

Milici Mandić bronza u Kini

| 4. jula 2014. 19:36|0 komentara

Milica Mandić je osvojila bronzanu medalju na Grand priju, pozivnom turniru kategorije G4, koji je održan u u gradu Suzhou, i tako obezbedila nove bodove za svetsku listu i trku ka Riju 2016. Olimpijska šampionka iz Londona savladala je Nemicu Meldu Akcan sa 6:2, zatim Kineskinju Dongua Li 3:2, da bi u četvrtfinalu pobedila izuzetno nezgodnu

4. jula 2014. 19:36

Tijana osvojila zlato na juniorskom EP

| 26. sep 2013. 22:39|0 komentara

Tijana Bogdanović osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 46 kilograma na Evropskom juniorskom prvenstvu u tekvondou u Portugaliji. "Veoma me raduje ovaj rezultat jer pokazuje da Milica Mandić ima naslednike što znači da će tekvondo još dugo da donosi dobre rezultate. Zahvaljujem se svom stručnom timu koji su zajedno samnom napravili dobru bazu i dobitnu

26. sep 2013. 22:39