»Tag:Đorđe Rakić

Đorđe Rakić

RAKIĆ: Dolazak navijača na stadion zavisi od nas!

| 5. nov 2014. 21:05|0 komentara

Napadač Crvene zvezde, Đorđe Rakić istakao je za klupski sajt da je za njegov tim ove jeseni najvažnija podrška sa tribina, a da su za posetu na stadionu odgovorni sami igrači. FOTO: STARSPORT - Nama bi svakako mnogo značila podrška navijača, ali i ja često kažem da dolazak navijača zavisi i od nas,

5. nov 2014. 21:05

ZVEZDA TV: Kakav ispraćaj, lepa Katarina otpratila Marka u Rim (VIDEO)

| 1. nov 2014. 13:30|0 komentara

U novoj epizodi Zvezda TV možete pogledati ko je ispratio Marka Petkovića u Rim na operaciju ligamenata kolena, kao i proslavu rođendana trojice Zvezdinih fudbalera Đorđa Rakića, Mihaila Ristića i Predraga Rajkovića. Takođe, možete videti i šalu Nejca Pečnika na račun torte koja je bila u obliku slova "R". hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i

1. nov 2014. 13:30

KRAJ MUKAMA: Pečnik sa penala doneo Zvezdi vođstvo (VIDEO)

| 25. okt 2014. 19:15|0 komentara

Nisu crveno-beli dobro otvorili meč sa Donjim Sremom, šta više gosti su bili bolji rival, ali je Zvezda u 33. minutu stigla do vođstva. Veliki deo posla odradio je napadač Đorđe Rakić, koji se sjajno oslobodio čuvara i šutirao ka golu, a jedan od defanzivaca Donjeg Srema igrao rukom. Sudija je svirao penal, a kako

25. okt 2014. 19:15

ZVEZDIN GOLGETER ODSUTAN: Rakić ne igra, Lalatović pronašao zamenu

| 18. okt 2014. 12:18|0 komentara

Centarfor Crvene zvezde i najbolji strelac ovog kluba u dosadašnjem toku šampšionata, Đorđe Rakić, najverovatnije neće moći da pomogne svojim saigračima u večitom derbiju sa Partizanom. FOTO: STARSPORT Kako hotsport saznaje, Rakić se požalio na zdravstvene probleme. Prema rečima izvora bliskih Zvzedi, trener crveno-belih nalazi se na rubu odluke da ovaj 147. duel s

18. okt 2014. 12:18

NAKON LOŠE I JEDNA DOBRA VEST ZA DELIJE: Najbolji strelac spreman za derbi?

| 12. okt 2014. 21:09|0 komentara

Trener Crvene zvezde Nenad Lalatović u narednom periodu definitivno neće moći da računa na povređenog desnog beka Marka Petkovića, ali dobra vest za anvijače Crvene zvezde je da se treninzima nakon kratkog bolovanja vratio najbolji strelac ekipe Đorđe Rakić. FOTO: STARSPORT - Nije u pitanju nešto posebno, polako se vraćam na kolosek. Pokušavam

12. okt 2014. 21:09

AKO ODE RAKIĆ: Zvezda ima novog napadača, pogodite ko je? (VIDEO)

| 27. sep 2014. 16:45|5 Comments

Golman Crvene zvezde Predrag Rajković jedan je od najtalentovanijih golmana Evrope, ipak ovog 18-godišnjeg momka iz Negotina ne krase samo dobri refleksi i odbrane, već i sjajna tehnika sa loptom. To znaju oni koji posećuju treninge i utakmice crveno-belih. Rajković odlično barata sa obe noge, a na severu se često može čuti razgovor Delija kako bi

27. sep 2014. 16:45

Despotović za HotSport: Rakić je vrhunski napadač, strpljivo čekam svoju šansu

| 25. sep 2014. 14:17|1 komentar

Napadač Crvene zvezde Đorđe Despotović ne krije oduševljenje nakon debitantskog pogotka u crveno-belom dresu, kojim je svojoj ekipi obezbedio plasman u osminu finala Kupa Srbije.   FOTO: STARSPORT Despotović je na meču protiv Borca postigao pobedonosni gol u 48. minutu i njime opravdao ukazano poverenje trenera Lalatovića. - Osećam se fenomenalno, teško je opisati

25. sep 2014. 14:17

JSL: Rakić: Znače mi golovi, ali sam timski igrač

| 21. sep 2014. 8:29|0 komentara

Napadač Crvene zvezde Đorđe Rakić postigao je dva gola u pobedi crveno-belih nad Novim Pazarom rezultatom 2:0. FOTO: STARSPORT Iako je bio najbolji pojedinac na susretu koji se nije mogao opisati kao lep za oko, centarfor Zvezde ne želi svoju igru da apostrofira u krupan plan: - Uvek sam govorio da sam timski igrač. Znače

21. sep 2014. 8:29

POSTAJE LJUBIMAC DELIJA: Novi gol Đorđa Rakića! (VIDEO)

| 20. sep 2014. 19:21|2 Comments

Centarfor Crvene zvezde Đorđe Rakić blista na utamici sa Novim Pazarom. FOTO: STARSPORT Nakon što je u 15. minutu susreta doneo prednost timu iz Ljutice Bogdana, ovaj momak je u 54. minutu postigao novi pogodak. Njegov udarac najpre je izblokirao Tintor, ali je lopta promenila pravac i na taj način je prevarila golmana Pazaraca. hotsport.rs Sportske

20. sep 2014. 19:21

POGODAK METE: Đorđe Rakić se poigrao s Pazarcima (VIDEO)

| 20. sep 2014. 18:23|2 Comments

Ekipa Crvene zvezde povela je protiv Novog Pazara u meču šestog kola Jelen Superlige Srbije. FOTO: STARSPORT Prvi pogodak na meču postigao je Đorđe Rakić u 15. minutu meča, nakon sjajne akcije crveno-belih. Napadač tima s Marakane uspeo je, čak, da primiri loptu u protivničkom šesnaestercu, a nakon toga je rutinski sproveo loptu u

20. sep 2014. 18:23

ZVEZDA DEFINITIVNO OŠTEĆENA U KRUŠEVCU: ‘Ako laže koza, ne laže objektiv’ (FOTO)

| 13. sep 2014. 20:08|14 Comments

Fudbaleri i stručni štab Crvene zvezde u tri navrata su tražili od sudije Dejana Santrača da dosudi penal u duelu protiv Napretka koji je završen rezultatom 0:0. FOTO: STARSPORT Ako postoji dilema oko prekršaja nad Vukanom Savićevićem u prvom poluvremenu ili nad Lukom Jovićem u 94. minutu onda sasvim izvesno dileme nema oko

13. sep 2014. 20:08