»Tag:Deportivo

Deportivo

PRIMERA: Đukiću drugi bod uz promašeni penal Kordobe! (VIDEO)

| 7. nov 2014. 23:07|0 komentara

Fudbaleri Kordobe i Deportiva iz La Korunje igrali su bez golova 0:0 u premijernom meču 11. kola. To je bio ujedno i drugi remi Miroslava Đukića od kada je na klupi Kordobe. Inače, domaćin je lako mogao do sva tri boda, ali je u 17. minutu Katabia promašio penal. Deportivo je od 29. minuta igrao

7. nov 2014. 23:07

PRIMERA: Deportivo naneo prvi poraz Valensiji

| 19. okt 2014. 19:57|0 komentara

Valensija je doživela prvi poraz u sezoni, i to neočekivano ubedljiv. Poraženio su u La Korunji, Deportivo je odigrao najbolji meč u sezoni i sa 3:0 savladao "slepe miševe". Domaćin je meč prelomio u finišu prvog poluvremena, Valensiju je načeo autogol Gajea, a dotukao Peres pet minuta kasnije. Trijumf Deportiva je potvrdio Toče desetak minuta pre kraja. Valensijija

19. okt 2014. 19:57

PRIMERA: Almerija u nadoknadi stigla do bodova, minimalac Hetafea (VIDEO)

| 28. sep 2014. 19:32|0 komentara

Almerija je pobednički gol na gostovanju postigla u drugom minutu nadoknade vremena, strelac je bio Edgar Menez i tako poveo svoj sastav ka sredini tabele Primere. Minimalnim rezultatom slavio je i Hetafe, koji je dočekao Malagu. Almerija postaje specijalista za gostovanja, pa se nije izvukao ni deportivo. kazna je stigla u 92. minutu, a strelac

28. sep 2014. 19:32