»Tag:Dejan Santrač

Dejan Santrač

SKANDAL U KRUŠEVCU: Terzić napao sudije posle utakmice

| 14. sep 2014. 0:36|13 Comments

Nominalno V.D. Generalnog sekretara Crvene zvezde, a praktično trenutno alfa i omega kluba sa Marakane, Zvezdan Terzić nezadovoljan arbitražom sudijske ekipe koju je predvodio Dejan Santrač na utakmici u Kruševcu upao je posle meča u svlačionicu kako bi nešto raspravio sa njima. FOTO: STARSPORT - U sudijsku svlačionicu dok su se rešavale administrativne stvari

14. sep 2014. 0:36

ZVEZDA DEFINITIVNO OŠTEĆENA U KRUŠEVCU: ‘Ako laže koza, ne laže objektiv’ (FOTO)

| 13. sep 2014. 20:08|14 Comments

Fudbaleri i stručni štab Crvene zvezde u tri navrata su tražili od sudije Dejana Santrača da dosudi penal u duelu protiv Napretka koji je završen rezultatom 0:0. FOTO: STARSPORT Ako postoji dilema oko prekršaja nad Vukanom Savićevićem u prvom poluvremenu ili nad Lukom Jovićem u 94. minutu onda sasvim izvesno dileme nema oko

13. sep 2014. 20:08