Tandem srpskih internacionalaca koji trenutno brane boje Sportinga iz Hihona, Stefan Šćepović i Dejan Lekić bez obzira na to što trenutno ne borave u zemlji dali su svoj doprinos humanitarnoj akciji za pomoć raseljenima. Ovo je još jedan u moru dokaza da nas je ova elementarna nepogoda ujedinila.  hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta

21. maja 2014. 19:09

Kako su Šćepa i Leka potopili Đironu (VIDEO)

| 24. mar 2014. 20:14|0 komentara

Bivši napadači Crvene zvezde i Partizana u redovima Sportinga iz Hihona - Dejan Lekić i Stefan Šćepović doneli su pobedu svom timu nad ekipom Đirone.  FOTO: realsporting.com Lekić je postigao prvi i treći, a Šćepović drugi pogodak, čime je ostao prvi na listi strelaca Lige Segunde sa 20 datih golova. hotsport.rs

24. mar 2014. 20:14

Lekić i Šćepović heroji Sportinga

| 23. mar 2014. 20:18|0 komentara

Bivši napadači Crvene zvezde i Partizana Dejan Lekić i Stefan Šćepović postigli su sve golove u pobedi Sprotinga protiv Đirone – 3:1. Lekić je postigao prvi i treći pogodak, dok je Šćepović postigao drugi. Sporting je nakon ove pobede skočio na treće mesto na tabeli sa 49 bodova, četiri manje od lidera Eibara. Inače, Dejan Lekić postigao je

23. mar 2014. 20:18

Lekić nastavio golgetersku seriju

| 16. nov 2013. 20:37|0 komentara

Bivši napadač Crvene zvezde i Genčlerbirligija Dejan Lekić nastavio je golgetersku seriju pošto je u 14. kolu Lige Segunde ponovo pogodio za svoj Sporting Hihon u remiju sa Mursijom - 1:1.  Bivši napadač Crvene zvezde postigao je izjednačujući pogodak za Hihon u 17. minutu što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat. Sporting je peti na

16. nov 2013. 20:37

Šćepović i Lekić strelci za Sporting

| 10. nov 2013. 19:21|0 komentara

Fudbaleri Sporting Hihon savladali su u nedelju Sabadelj 3:1, posle preokreta koji su doneli srpski napadači Stefan Šćepović i Dejan Lekić. Bivši napadač Partizana je u 65. minutu realizovao penal za izjednačenje, da bi desetak minuta pre kraja rezervista Dejan Lekić pogodio za prvu pobedu Sportinga posle pet mečeva. Ovim golom Šćepović je došao brojke od

10. nov 2013. 19:21

Lekić opet u crveno-belom

| 28. avg 2013. 23:47|0 komentara

Dejan Lekić se posle kratke epizode u Turskoj vratio u španski fudbal, ali ovoga puta neće igrati u Primeri već u drugoj ligi za Sporting Hihon. Lekić će tako praviti društvo Stefanu Šćepoviću u napadu Hihona koji planira da se vrati u elitni rang takmičenja. Lekić je ranije u Španiji branio boje Osasune, a u

28. avg 2013. 23:47