»Tag:Danska

Danska

Mito u Danskoj: Igrači Silkenborga premirali kolege iz Sonderijskea kako bi završili u plej-ofu

| 12. juna 2014. 19:11|0 komentara

Rukometaši Silkenborga nisu mogli da se pomire sa mogućnošću da ispadnu iz plej-ofa danskog prvenstva, te su pomoć potražili od kolega iz Sonderjiskea, koji su morali da pobede Skanderborg u poslednjem kolu regularnog dela sezone, kako bi oni završili među četiri najbolja tima i uplatili im po dve hiljade evra. Da li dobro motivisani novcem

12. juna 2014. 19:11

Na ovakve stvari nismo navikli od Čeha (VIDEO)

| 6. mar 2014. 18:01|1 komentar

Reprezentacije Češke i Norveške odigrale su nerešeno u prijateljskom meču sa dosta golova i lepih poteza. Krajnji rezultat bio je 2:2, a Norvežani su do izjednačenja stigli u 88. minutu golom Pedersena nakon velike greške Petera Čeha. Danci su izveli prekid na brzinu, Pedersen je uputio udarac na brzinu, a golman Češke napravio nesvakidašnju grešku

6. mar 2014. 18:01

Francuska pokorila Dansku i postala šampion Evrope

| 26. jan 2014. 19:32|0 komentara

Rukometaši Francuske novi su šampioni Evrope, pošto su u finalu Evropskog prvenstva ubedljivo savladali domaćina, selekciju Danske, rezultatom 41:32 (23:16). Francuzi su u finalu kontrolisali igru od prvog minuta i još jednom sjajnom partijom uspeli da deklasiraju selekciju Danske. Uprkos ogromnoj podršci 14.000 navijača, Danci nisu uspevali da se izbore sa požrtvovanom igrom 'trikolora' pa

26. jan 2014. 19:32

Danska pobedom nad Hrvatskom zakazala duel sa Francuzima u finalu

| 24. jan 2014. 23:23|0 komentara

Rukometaši Danske igraće u finalu Evropskog prvenstva, na svom terenu, pošto su u polufinalu savladali Hrvatsku rezultatom 29:27 (13:15). Iako su tokom celog prvog poluvremena kontrolisali igru i rezultat, Hrvati su na odmor otišli sa samo dva gola prednosti, 15:13. Propustili su priliku da ostvare ubedljivije vođstvo nakon 30 minuta igre, a Danci su to

24. jan 2014. 23:23

SP u rukometu: Danska savladala Poljsku i osvojila bronzu

| 22. dec 2013. 16:15|0 komentara

Rukometašice Danske osvojile su bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu koje se održava u Srbiji, pošto su u meču za treće mesto savladale selekciju Poljske rezultatom 30:26 (12:15). U prvom poluvremenu je viđena potpuno izjednačena igra i rezultatska klackalica, sve dok Poljakinje nisu napravile seriju od 3 gola i otišle na odmor sa prednošću 15:12. Iako

22. dec 2013. 16:15